Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
HingemängAutor(id): Javier Castillo
Kirjastus: Pegasus
Linn: Tallinn
Aasta: 2025
Originaalkeel: hispaania keel
Tõlkija: Riina Valmsen
ISBN: 9789916168967
Lehekülgi: 360
Sari: Miren Triggs 2
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x140
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
New York, 2011. aasta aprill. 15-aastane tüdruk leitakse äärelinnast risti lööduna. Ajalehe Manhattan Press uuriv ajakirjanik Miren Triggs saab ootamatult salapärase ümbriku, milles on polaroidfoto teisest kinni seotud käte ja suutropiga teismelisest. Fotol on üksainus märge: „Gina Pebbles, 2002“. Samal ajal kui New Yorgi politsei tegeleb ristilöömise süüdlase väljaselgitamisega, ajavad Miren Triggs ja tema endine ajakirjanduse õppejõud Jim Schmoer pildil oleva tüdruku jälgi. Nii põrkavad nad kokku kummalisi rituaale harrastava ususekti tegemistega ja sukelduvad süngesse saladusse, mille lahti muukimine võib kõike muuta. Tegu on ohtliku mänguga, milles panustatakse kõige kallimale. Javier Castillo on muljetavaldava rahvusvahelise läbilöögiga Hispaania kirjanik, kes eesti lugejale sai tuttavaks põnevusromaaniga „Lumetüdruk“. Ka Castillo uusimas põnevikus „Hingemäng“ satub õõvastava juhtumi lahendamiskeerisesse „Lumetüdrukust“ tuttav ajakirjanik Miren Triggs. Mõlema romaani põhjal on Netflix vändanud ka lühisarja.
Märksõnad:
Kirjastus Pegasus
Miren Triggs 2
El juego del alma. Eesti keeles
hispaania ilukirjandus
põnevusromaanid
lumetüdruk
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Hingemäng, Javier Castillo, Pegasus 2025Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:
Charlaine Harris, Pealuu päranduseks. Aurora Teagardeni müsteeriumid 2,
Varrak, 2021, hind: 22,00 eurot
Harlan Coben, Igavikku haihtunud,
Ersen, 2004, hind: 5,00 eurot
Anthony Horowitz, Minu harakamõrvad,
Tänapäev, 2022, hind: 25,00 eurot
Louise Penny, Kivisse raiutud surm. Peainspektor Armand Gamache’i mõrvajuhtum,
Varrak, 2023, hind: 28,00 eurot
Tess Gerritsen, Kirurg,
Ersen, 2006, hind: 8,00 eurot
Eeva Tenhunen, Mustad kalad,
Eesti Raamat, 1997, hind: 7,00 eurot
Ruth Rendell, Looritatu. Peainspektor Wexfordi müsteerium,
Eesti Raamat, 2008, hind: 11,00 eurot
Elizabeth George, Vaenlasega kõrvuti,
Varrak, 2003, hind: 8,00 eurot
Nora Roberts, Pelgupaik,
Ersen, 2004, hind: 8,00 eurot
Herbert Adams, Mõrv hollandi aias,
Eesti raamat, 1996, hind: 5,00 eurot
Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3694 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!