Teema: Lasteluule: eesti autorid
Pealkiri:
Lustides luuletustesAutor(id): Erle Mägi
Kujundaja: Vallo Hallik
Kirjastus: Hea Tegu
Linn:
Aasta: 2025
Originaalkeel:
ISBN: 9789916754405
Lehekülgi: 40
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 200x200
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Sõbrapäev, lastekaitsepäev, naljapäev, suve algus ja paljud teised vahvad tähtpäevad muutuvad veelgi toredamaks, kui neid päevi saab ilmestada ühe laheda luuletuse lugemisega. Luuletused on naljakad, südamlikud ja veidi ka õpetlikud. Lapse kõige tähtsam töö on ennekõike mängimine ning seetõttu ei pea end pikkade värsside veerimisega vaevama. Pisikese luuletuse leiab ka päris väike mudilane, sest luulerõõm tahab põue pugeda juba esimesi lauseid moodustades. Nüüd ongi käes see hetk, et avada luuleraamat!
Märksõnad:
Hea Tegu
Vallo Hallik
Liina Lippasaar
lastekirjandus
luule
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Lustides luuletustes, Erle Mägi, Hea Tegu 2025Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Walt Disney, Pinocchio,
Egmont Estonia, 1992, hind: 2,00 eurot
James Krüss, Timm Thaler ehk müüdud naer. Romaan peamiselt noorele lugejale,
Eesti Raamat, 1970, hind: 15,00 eurot
Annie M. G. Schmidt, Viplala lood,
Eesti Raamat, 1969, hind: 7,50 eurot
Gerhard Niese, 100 Kolumbuse muna. Ülesandeid ja katseid,
Valgus, 1971, hind: 6,00 eurot
koostanud ja kujundanud Andres Jaaksoo, Eesti lastekirjanduse antoloogia. XII köide. Rähn, mis sa toksid?,
Steamark, 2002, hind: 11,00 eurot
Jaan Kaplinski, Kaks päikest. Teistmoodi muinaslood,
Tänapäev, 2005, hind: 14,00 eurot
Rachel Renée Russell, kaasautorid Nikki Russell ja Erin Russell, Luuseri päevik. Lood mitte kuigi luuserlikust draamakuningannast,
Sinisukk, 2019, hind: 21,00 eurot
Barbie ja Merineitsi lugu. Barbie ja printsesside kool,
Egmont Estonia, 2013, hind: 5,00 eurot
Kristina Ruder, Sigalahedad merioravad?,
Hea Tegu, 2019, hind: 5,00 eurot
Christine Nöstlinger, Vahetuslaps,
Eesti Raamat, 1990, hind: 10,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 14932 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!