Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Süngete vete vaimudAutor(id): Ignė Zarambaitė
Kujundaja: Ella Mežule
Kirjastus: Eesti Raamat
Linn:
Aasta: 2023
Originaalkeel:
Tõlkija: Tiina Kattel
ISBN: 9789916126134
Lehekülgi: 144
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 205x148
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
16-aastane Anika naaseb kunagisse kodulinna, kust ta põgenes valusate lapsepõlvemälestuste ‒ pinged perekonnas, koolikiusamine, heidikuks olemine ‒ eest. Neiu kannab endas ikka veel talle kunagi osaks saanud ülekohut, kuid väliselt on ta täiesti muutunud. Keegi ei tunne teda ära. Ta pole enam Anika, vaid Ana. Peagi otsustavad Ana ja tema sõbrad võtta vastu väljakutse – veeta nädalavahetus üleujutuste piirkonnas asuvas talumajas, mis on kuulus legendide ja hirmuäratavate sündmuste poolest. Lõbus õhtu muutub aga tõeliseks õudusunenäoks, mille keskmes on salapäraselt kadunud tüdruk. Enam pole võimalik aru saada, mis on tõeline, mis unustatud, mis väljamõeldud. Mis tegelikult selle öö sündmuste taga on – seletamatud müstilised jõud, narkootikumid või kättemaks? Või äkki need kõik koos? Ignė Zarambaitė (snd 1988) on Leedu laste- ja noortekirjanik ning koolitaja. „Süngete vete vaimud“ on tema esimene teismelistele mõeldud teos. Romaan jõudis 2020. aastal White Ravensi kataloogis soovitatavate raamatute sekka ja valiti Leedu aasta parimaks noorteraamatuks.
Märksõnad:
Eesti Raamat
Ella Mežule
ilukirjandus
lastekirjandus
Juodavandeniai. Eesti keeles
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Süngete vete vaimud, Ignė Zarambaitė, Eesti Raamat 2023Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid alla viimati lisatud:
James Krüss, Timm Thaler ehk müüdud naer. Romaan peamiselt noorele lugejale,
Eesti Raamat, 1970, hind: 15,00 eurot
Annie M. G. Schmidt, Viplala lood,
Eesti Raamat, 1969, hind: 7,50 eurot
Rachel Renée Russell, kaasautorid Nikki Russell ja Erin Russell, Luuseri päevik. Lood mitte kuigi luuserlikust draamakuningannast,
Sinisukk, 2019, hind: 21,00 eurot
Barbie ja Merineitsi lugu. Barbie ja printsesside kool,
Egmont Estonia, 2013, hind: 5,00 eurot
Christine Nöstlinger, Vahetuslaps,
Eesti Raamat, 1990, hind: 10,00 eurot
Walt Disney, Must pada,
Egmont Estonia, 1993, hind: 2,00 eurot
Walt Disney, Pinocchio,
Egmont Estonia, 1992, hind: 2,00 eurot
Erich Kästner, Veel üks Lotte (jutustus),
Eesti Raamat, 1990, hind: 6,00 eurot
Katie Kirby, Lottie Brooksi megakeerulised armumised,
Eesti Raamat, 2023, hind: 21,00 eurot
Koostanud R. Kušnirov, Birma muinasjutte,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1962, hind: 4,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid all on 5442 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!