Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Tallinna kalmistudAutor(id): Karl Laane
Kujundaja: Hubert Potti
Kirjastus: Maalehe Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2002
Originaalkeel:
ISBN: 998564168X
Lehekülgi: 408
Seisukord: kasutatud raamat, kaaned veidi määrdunud, ümbrispaber puudub, sisu olemas ja loetav
Mõõdud: 156 × 216 mm
Suurus: tavaformaat, kõva köide
Sisu:
Ligi 60 aasta jooksul polegi ilmunud põhjalikumat käsitlust Tallinna kalmistutest. Karl Laane sulest on see nüüd olemas -- 23 aastat pärast käsikirja valmimist.
Parem siiski hilja kui mitte kunagi.
Märksõnad:
kalmistud
hauad
kodulugu
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Tallinna kalmistud, Karl Laane, Maalehe Raamat 2002Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Sarah Bartlett, Universumi saladused 100 sümbolis,
Varrak, 2016, hind: 20,00 eurot
Allikpublikatsiooni koostanud: Leo Levala; Eessõna: Herbert Lindmäe, Sortside saladused I. Kautla koletiste pihtimusi,
Tungal, 1993, hind: 11,00 eurot
Stephen Badsey, Normandia 1944. Liitlaste dessant ja väljamurdmine,
Koolibri, 2009, hind: 11,00 eurot
Tatjana Blavatskaja, V. Blavatski, A. Bokštšanin, L. Kazamanova, K. Kolobova, S. Kovaljov, J. Lentsman, N. Pikus ja O. Savostjanova. Toimetanud V. Avdijev ja N. Pikus, Vana-Kreeka ajalugu (õpik ülikoolide ja pedagoogiliste instituutide ajaloo- ja ajaloo-keeleteaduskondadele),
Eesti Raamat, 1965, hind: 8,00 eurot
Koostanud: Raimo Pullat, Tartu ajalugu,
Eesti Raamat, 1980, hind: 9,00 eurot
Koostanud: Lembit Lauri, Kirjutamata memuaare (1. osa). Katkendeid kaasaegsete elukroonikast helilindil,
Perioodika, 1986, hind: 4,00 eurot
Mihhail Retškin, Okunjovo saladus,
Pegasus, 2006, hind: 23,00 eurot
Õie Elango, Ants Ruusmann, Karl Siilivask, Eesti maast ja rahvast. Maailmasõjast maailmasõjani,
Olion, 1998, hind: 12,00 eurot
Jüri Ant, Eesti 1920. Iseseisvuse esimene rahuaasta,
Olion, 1990, hind: 5,00 eurot
Enn Leisson, Relsid taigas (1. osa),
Eesti Raamat, 1978, hind: 3,50 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 6203 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!