Teema: Keeleõpikud
Pealkiri:
Igapäevane emakeelAutor(id): Toom Õunapuu
Kujundaja: Endla Toots
Kirjastus: Koolibri
Linn: Tallinn
Aasta: 2002
Originaalkeel:
ISBN: 9985012976
Lehekülgi: 128
Seisukord: kaaned kohati kulunud, sisu korras, raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega
Mõõdud: 115 × 160 mm
Suurus: taskuformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
#T284#
Tark mees taskus, ehk, Kõige olulisemaid teadmisi eesti keelest.
Sa oskad eesti keelt suhtluse tasemel, aga tahaksid seda vallata, nagu on kohane igale haritud inimesele. Väheseks võib sellest raamatukesest jääda vaid eesti filoloogile.
«Igapäevane emakeel» aitab Sul valmistuda homseks kontrolltööks, kevadiseks eksamiks ja on Sulle toeks kogu edaspidises elus. Loodetavasti on Sul olemas mõni tasku, et seda «tarka meest» endaga kaasas kanda, kus Sa ka iganes viibiks.
Märksõnad:
eesti keel
käsiraamatud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Igapäevane emakeel, Toom Õunapuu, Koolibri 2002Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Keeleõpikud alla viimati lisatud:
Caroline Lemoine, 15 minutit prantsuse keelt. Õpime prantsuse keelt 15 minutit päevas,
Koolibri, 2006, hind: 11,00 eurot
Viivi Maanso, Kaider Vardja ja Merike Vardja, Keelesõber. VI klassi emakeeleõpik,
Koolibri, 1999, hind: 6,00 eurot
H. Liiv, Mänge võõrkeelte õpetamiseks,
Valgus, 1970, hind: 4,50 eurot
Aavo Valmis, Eesti keele ortograafia harjutuste ja võtmega,
TEA Kirjastus, 2012, hind: 16,00 eurot
Leelo Tungal, Anne Kloren, Eesti keele õpik 3. klassile 2. osa,
Avita, 2008, hind: 5,00 eurot
Asta Õim; Toimetanud: H. Laanpere, Savvati Smirnov, Kuidas öelda? Как это сказать? 1. osa (kõnetlusväljendid),
Valgus, 1990, hind: 6,00 eurot
Maie Lepp, Grammatik ist kinderleicht! Lihtne saksa keele grammatika,
TEA Kirjastus, 2006, hind: 18,00 eurot
Paul Arcario, Susan Stempleski ja Lynne Strugnell, Inglise keele kursus iseõppijale. Kesktase + 3 CD-d,
TEA Kirjastus, 2007, hind: 29,00 eurot
Maie Lepp, Grammatik ist kinderleicht! Lihtne saksa keele grammatika,
TEA Kirjastus, 1999, hind: 11,00 eurot
Martin Ehala, Kirjutamise kunst. Tekstiõpetuse õpik,
Künnimees, 2000, hind: 18,00 eurot
Keeleõpikud all on 1249 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!