Teema: Armastusromaanid
Pealkiri:
Esimene armastus ei kustuAutor(id): Christie Ridgway
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Urve Liivamägi
ISBN: 9789949129386
Lehekülgi: 184
Sari: Harlequin embus ; 002, juuli
Seisukord: raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega, kaaned kohati kulunud, sisu korras
Mõõdud: 105 × 175 mm
Suurus: väikses formaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Tagasihoidlik raamatukoguhoidja Emily Garner vajas veidi vaheldust. Ootamatu kohtumine lapsepõlvearmastuse Will Daileyga tõestas, et Patulinn on meeletu nädalavahetuse veetmiseks parim paik. Nii meeletu, et mõnda seika oli pärast üsna raske meenutada... Will polnud näinud Emilyt aastaid... ja nüüd on nad abielus!
Emily oli täpselt samasugune koolipoisiunistus, nagu Will teda mäletas. Aga viimased seitseteist aastat oli Will pidanud hoolitsema oma nooremate õdede-vendade eest ja nüüd ei tahtnud ta muud, kui nautida vaba poissmeheelu. Ta ei tahtnud ennast siduda kena armsa ahvatlevalt süütu Emilyga. Kas see oli ikka nii?
Originaali pealkiri I still do. Eesti keeles
Märksõnad
ameerika
ilukirjandus
armastusromaanid
Harlequin embus ; 002, juuli
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Esimene armastus ei kustu, Christie Ridgway, Ersen 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Anton Hansen Tammsaare, Tõde ja õigus I,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1964, hind: 4,00 eurot
Enn Uus, Aasta Pariisis,
Ajakirjade Kirjastus, 2014, hind: 11,00 eurot
Cecelia Ahern, Postskriptum,
Turdus, 2021, hind: 20,00 eurot
Michelle Marly, Mademoiselle Coco ja armastuse parfüüm,
Tänapäev, 2020, hind: 30,00 eurot
Kaia Raudsepp, Nähtamatu tüdruk,
Varrak, 2020, hind: 20,00 eurot
Viivi Luik, Ajaloo ilu,
Eesti Raamat, 1991, hind: 3,50 eurot
Mario Puzo, Omerta,
Ersen, 2000, hind: 14,00 eurot
Andrus Kivirähk, Liblikas,
Tuum, 1999, hind: 8,00 eurot
Silver Anniko, Rusikad,
Eesti Raamat, 1979, hind: 7,00 eurot
Gaston Leroux, Ooperikummitus,
Eesti Raamat, 1995, hind: 4,80 eurot
Ilukirjandus all on 23284 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!