Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Külmad valged talveöödAutor(id): Christoffer Holst
Kujundaja: Piret Tuur, Lonnie Hamborg
Kirjastus: Krimiraamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2023
Originaalkeel: rootsi keel
Tõlkija: Mari Tuulik
ISBN: 9789916703700
Lehekülgi: 246
Sari: Krimiraamat. Saarestikumõrvad
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 195x125
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Jõuluflirt, kuum glögi ja vereplekid lumel Cilla Stormi tunneme juba kahest Christoffer Holsti muhekrimkast. Seekord läheb ta jõulupühi veetma sõprade juurde lumme mattunud Idre Fjälli külla. Kui ometi ka poiss-sõber Adam oleks saanud kaasa tulla! Aga Cillale kõlbab kaaslaseks ka Adami ema, särtsakas Rosie. Peagi kohtuvad sõbrannad sümpaatse mäevahi Frankiga ning Rosiel kerkib küsimus, kas üks koos joodud õlu on juba kohting. Kaunid mägised maastikud, päevad suusamäel, maitsvad jõuluroad, kuum glögi, toredad kaaslased … See talveidüll katkeb järsult, kui ühel hommikul jõulu eel leitakse metsast salapärastel asjaoludel surma saanud noormees. Mis juhtus seal sel külmal talveööl?Uudishimulike sõbrannade meelest viivad jäljed ümbruskonna uhkeima villa juurde, kus elab väga jõukas pere. Mis toimub seal peres suletud uste taga? Ja kas jõutakse saladus lahendada, enne kui jõulumeeleolu laskub üle ilma ja üle nende hubase suusamajakese? „Külmad valged talveööd“ on kolmas, iseseisev osa mõnusast ja romantilisest krimiseeriast, mille peategelaseks on uudishimulik ajakirjanik Cilla Storm. Täiuslik segu põnevat krimist ja mõnusast meelelahutusest.
Märksõnad:
Krimiraamat
rootsi
ilukirjandus
kriminaalromaanid
Kalla, vita vinternatter. Eesti keeles
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Külmad valged talveööd, Christoffer Holst, Krimiraamat 2023Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:
Edward Phillips Oppenheim, Härra Grex Monte Carlost,
Eesti Raamat, 1997, hind: 7,00 eurot
Edward Phillips Oppenheim, Mõrvad Monte Carlos,
Eesti raamat, 1997, hind: 3,50 eurot
Anders de la Motte, MemoRandom,
Tänapäev, 2014, hind: 5,00 eurot
Mika Waltari, Kes tappis proua Skrofi?,
Ecotalent, 1994, hind: 4,00 eurot
Edgar Wallace, Neljas katk,
Eesti raamat, 1996, hind: 7,00 eurot
Maurice Leblanc, Juhus teeb imesid,
Eesti Raamat, 1992, hind: 3,00 eurot
Vladimir Karatkevitš, Kuningas Stahhi ajujaht,
Eesti Raamat, 1983, hind: 3,50 eurot
Rex Stout, Šampanja ühele,
Katherine, 1994, hind: 3,50 eurot
Agatha Christie, Salavastane,
Eesti Raamat, 1995, hind: 7,50 eurot
Charlotte Lamb, Öövaikuses,
Olion, 2000, hind: 5,00 eurot
Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3699 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!