Teema: Kudumine
Pealkiri:
Kudumine ja heegeldamine. Mänge käsitöötundiAutor(id): Pille Tani
Kujundaja: Tiina Alver
Kirjastus: Ilo
Linn:
Aasta: 2009
Originaalkeel:
ISBN: 9789949170760
Lehekülgi: 112
Sari: Hea tunni võti
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 210 × 298 mm
Suurus: suures formaadis pehmes köites raamat
Sisu:
Mänge käsitöötundi
„Kudumine ja heegeldamine. Mänge käsitöötundi” on „Hea tunni võtme” sarja lisamaterjal käsitööõpetajale. Raamat koosneb doomino ja memoriini tüüpi mängudest, ristsõnadest ja sõnarägastikest, mis aitavad 4.–9. klassi tütarlaste käsitöötunde huvitavamaks ja mängulisemaks muuta. Töölehed silmuskudumisest ja heegeldamisest käsitlevad materjale, töövahendeid, põhisilmuseid, töövõtteid, koekirju, skeeme, tingmärke ning hooldustähiseid. Raamatus on 11 doominot, 8 ristsõna, 2 memoriini, 2 sõnarägastikku ja pusle.
Hea tunni võti. Uus raamat kirjastusest Ilo, 2009a.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kudumine ja heegeldamine. Mänge käsitöötundi, Pille Tani, Ilo 2009Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Käsitöö alla viimati lisatud:
Eesti rahvarõivad. Värvi ise,
1995, hind: 15,00 eurot
Heli Raidla, Põlvamaa rahvarõivaid. Folk costumes of Põlva County,
Põlva Rahvahariduse Selts, 2007, hind: 13,00 eurot
Minu käsitööd 2007/07,
UAB Septyni menai, 2007, hind: 3,50 eurot
Jan Eaton, 200 heegeldatud ruutu tekkideks, mööblikatteiks ja vaipadeks. Kombineerige heegeldatud ruudukesi,
Sinisukk, 2005, hind: 19,00 eurot
Koostanud: Ants Sild, Teeme ise. Noorte meisterdamisraamat,
Valgus, 1996, hind: 4,00 eurot
Leonie Morgan, 100 värvikat sakilist heegelkirja,
Sinisukk, 2015, hind: 15,00 eurot
Leili Reimann, Pitsilised koekirjad,
Valgus, 1986, hind: 8,50 eurot
August Kõrbe, Tööõpetus VIII-IX klassile. Puidutööd,
Valgus, 1988, hind: 6,00 eurot
Tiina Meeri, Kudumisõpetus 3. Nööpaugud. Nupud. Lehed,
Valgus, 1996, hind: 9,00 eurot
Des Pawson, Sõlmed,
Tänapäev, 2011, hind: 14,00 eurot
Käsitöö all on 2156 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!