Mees 6 Maskiga või Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Mees 6. Maskiga või maskita, William Koval, Jes Kirjastus 2021 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.

Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri: Mees 6. Maskiga või maskita
Autor(id): William Koval

Kirjastus: Jes Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel:
ISBN: 9789916962015
Lehekülgi: 270
Sari: Jesper Parve. Mees

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 200x135
Suurus: Pehmekaaneline

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

Nüüd olen iga päev üksi pimedas toas, kardinad ees – ise pilves ja välja inimeste sekka minna ei suuda ega taha. Ma ei suuda enam hirmus elades kanda seda maski ja teha nägu, et minuga on kõik korras. Ma olen kõik praeguseks kaotanud – paks, kole, nõrk, saamatu vaene narkomaan – on ainsad mõtted, mis peas keerlevad. Kuid mis nüüd? Rinnus valu ... Kas infarkt? Käsi muutub järjest tuimemaks ... Kas see nüüd ongi kõik? Kas nii surraksegi? Kõik mu ümber virvendab ja silme ees vilksatavad mälestused lapsepõlvest ning kõik need inimesed, kellele olen elus haiget teinud ja kannatusi valmistanud ... Tütar ... Ma olen palju enamaks võimeline – inglid, kus te olete? Ma soovin uut võimalust, palun pange mulle veel üks kord õlg alla ja te ei kahetse ...

Nagu öeldakse, et maailm on lava ja meie näitlejad seal sees – olin ka mina kunagi hullumeelne ja hirmul näitleja. Olin keegi, kes purjus peaga ronis loomaaias ninasarviku puuri ja lasi loomal ennast taga ajada – mees, kes kakles politseinikega ja lugematutel kordadel veetis aega nii traumapunktides kui arestimajades. Avalikes kohtades ei nähtud mind kunagi ilma maskita, sest kartsin erineda ja arvasin, et keegi ei armasta mind sellisena, nagu ma päriselt olen. Ainult üksi olles julgesin maski eemaldada – seda kõike päevani, mil olin kindel, et suren. Sel saatuslikul päeval tegin otsuse valida hirmu asemel armastuse. Tegin valiku mitte kunagi enam ennast varjata ja eemaldasin oma maski igaveseks. Loodan, et minu lugu inspireerib ka sind, et julgeksid maailmale iga päev näidata oma päris nägu.

WILLIAM KOVAL

Märksõnad:
Jes Kirjastus
Jesper Parve. Mees
biograafiad
käsiraamatud
psühholoogia

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:

Marie Sternfeldt; toimetaja ja eessõna: Mart Siilivask, Ehitusmeistri naine. Tartu ehitusmeistri Wilhelm Sternfeldti abikaasa mälestused 1872-1917,
Eesti Rahva Muuseum, 2010, hind: 14,00 eurot

Vladimir Lõhmus, Lennates mööduvad aastad,
2016, hind: 7,00 eurot

Bronislawa Witz, Demokritos,
Eesti Raamat, 1982, hind: 4,00 eurot

Meelis Kapstas, Reet Linna. Paljugi võiks öelda veel...,
AS Ajakirjade Kirjastus, 2008, hind: 10,00 eurot

Balys Sruoga, Jumalate mets (memuaarid),
Eesti Raamat, 1976, hind: 15,00 eurot

Jaan Kross, Kallid kaasteelised I-II,
Eesti Keele Sihtasutus, hind: 24,00 eurot

Guy Breton, Armastus Prantsusmaa ajaloos. Karl Suurest Jeanne D`Arcini,
Birgitta, 1999, hind: 10,00 eurot

Tiit Kändler, Endel Lippmaa. Mees parima ninaga,
Ekspress Meedia, 2017, hind: 14,00 eurot

Peter Cowie, Jumal ja kurat. Ingmar Bergmani elu ja looming,
Ühinenud Ajakirjad, 2024, hind: 26,00 eurot

Rein Kasak, 50 aastat saatana embuses,
Varrak, 2011, hind: 15,00 eurot



Elulood, memuaarid all on 4394 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Mees 6. Maskiga või maskita, William Koval, Jes Kirjastus 2021 | vanaraamat.ee
Mees 6. Maskiga või maskita, William Koval, Jes Kirjastus 2021 | vanaraamat.ee
Mees 6. Maskiga või maskita, William Koval, Jes Kirjastus 2021 | vanaraamat.ee
Mees 6. Maskiga või maskita, William Koval, Jes Kirjastus 2021 | vanaraamat.ee
Mees 6. Maskiga või maskita, William Koval, Jes Kirjastus 2021 | vanaraamat.ee
Mees 6. Maskiga või maskita, William Koval, Jes Kirjastus 2021 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud