Mudasegaja armuke, Juhan Paju, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Mudasegaja armuke, Juhan Paju, Ersen 2003 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 55029 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Diplomaat""Viljandi kihelkond. Inimkaotused j..""Habras maailm""Labürint III. Kirjanduse õpik 9...""Kakskümmend tuhat ljööd vee all""Valitud tööd [üldpedagoogilisel..""Kergelt ja tervislikult""Eduard Vilde nimeline kirjanduspre..""Toredaid talvelaule""Armastab, ei armasta""Nisa. !kungi naise jutustus oma el..""Sonja viimane soov""Vana aja nipid 1. 1. osa: majapida..""Kaks Leptonit (jutlused)""Ulukiroad. Kaasaegne toit metsast""Õmbleme seeliku""Suvemaja""Estnisch intensiv!""10 kooki""C. R. Jakobsoni bibliograafia 1863..""Maroko taeva all""Kas keegi kuuleb mind?""Kalevipoeg""Liivi vanasõnad. 1. Eesti, vadja ..""Hadrianuse mälestused. Europeia s..""Unistuste kataloog""Sanatoorium""Ida Urbel""Rasmuste raamat. Hulkur Rasmus. Ra..""Antiigileksikon I-II""Suur laste arvutiraamat""Uusi värviteste""Mida jutustab aegade aeg. I osa (M..""Kalender 1963""Teine vaatenurk""Kaika suvõülikuulõ kogomik I-VI..""Kastraatide hiilgus ja viletsus""Loomade elu 1-7""Õunaraamat""Teisele rannale""The Cat Who Sang for the Birds""Needus põlvest põlve""Saaremaa eleegia""Operatsioon Seeba""Aino Kallas""Seal, kus lõpeb maa""Lunastus mõrva läbi. Õde Fidelm..""Frankenstein ehk moodne Prometheus""Водоподготовка прÐ..""Tori""Pravietis Maltsvets""Väike tomatiraamat""Alguses olid... Köler ja Weizenbe..""Laulge kaasa! 48""Lindprii""Prangli""Konzert Nr. 2 B-dur""Huang Po mõtlusõpetus""Teine maailmasõda päevast päeva""Teel minevikku""Piparkoogipühad""Kadunud sugulane""Kadunud miljon""Akadeemia 1996/5""Põllumajandusteaduselt tootjatele..""Majandustarkvara""100 silmapaistvat Eesti naist""Visa mees""Agressiivne laps. Kuidas suunata l..""Ajurveda massaaži käsiraamat""Kass""Romaanid. 16.-19. sajand. Nelja sa..""Balti Manufaktuur 1898-1963. Ajalo..""Sotsialistlik Põllumajandus 1971/..""Misery Halli saladus""Üle põhjatu kuristiku""Kümme korda ühte jõkke. Valitud..""Antiikkirjanduse ajalugu""Lühike kirikulugu algkoolidele""Mis ravimtaim see on?""Abistav mõõk. 2. raamat"
81 tk kogusumma: 695,00 EUR

Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri: Mudasegaja armuke
Autor(id): Juhan Paju

Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2003
Originaalkeel: eesti keel
ISBN: 9985766113
Lehekülgi: 173

Seisukord: normaalses seisukorras raamat
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
Nii suurepäraseid tingimusi tapmiseks polnud Haapsalu linnas enam ammu olnud. Ärge nüüd hakake arvama, et siin niisuguseid võimalusi pidevalt otsitakse ja sobiva leidmisel kohe ka tapetakse. Statistika järgi toimub Haapsalu linnas aasta jooksul üks raskemate tagajärgedega kaklus või liiklusavarii, aga vahel juhtub sedagi vaid üle aasta. Koledamad kuriteod pandi toime väljaspool linna. Et hõredasti asustatud Läänemaal konstaabli valvas pilk kõikjale ei jõudnud, tekkis nii mõnelgi pätil karistamatuse tunne ja siis valiti kõige sagedamini ohvriks metsa- või rannatalus üksinda elav vanapaar. Niisugune, kes oli seal elanud kogu elu ja laste keelitamisele vaatamata ei kavatsenudki linna kolida. Niisugusel vanapaaril oli kindel sissetulek ja kes nende pensioni noolima läks, oli millegipärast veendunud ja täiesti õigesti, et kusagil linade vahel kapis on peidus ka matuseraha. Korra aastas või ikka jälle üle aasta, lõppes niisugune külaskäik traagiliselt, aga üldjuhul oli kriminaaljälituse komissar Toivo Kivistik kurikaelad kinni püüdnud ja kohtupinki tassinud.
24. augusti õhtul ei ütelnud mitte mingi sisetunne ega sisemine hääl komissarile, et midagi koletuslikku võiks juhtuda. Haapsalus avati traditsioonilisi Valge daami päevi, muidugi oli politseipatrulle linnas täna veidi rohkem, sest rahvast oli kokku sõitnud üle Eesti ja komissari ülemus, prefekt, tavatses ütelda, et «...mine isahane tea...»

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Ilukirjandus alla viimati lisatud:

Anton Hansen Tammsaare, Põrgupõhja uus vanapagan,
Eesti Raamat, 1970, hind: 4,00 eurot

Charlotte Brontë, Jane Eyre,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 5,00 eurot

Aleksis Kivi, Seitse venda,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1955, hind: 6,50 eurot

Anton Hansen Tammsaare, Põrgupõhja uus Vanapagan,
Eesti Raamat, 1975, hind: 5,00 eurot

Marie Under. Toimetanud: Otto Samma, Uneretk,
Perioodika, 1968, hind: 4,00 eurot

Arkadi Strugatski, Boriss Strugatski, Inetud luiged,
Varrak, 1997, hind: 23,00 eurot

Tarmo Teder, Ahistuse jutud,
EKSA, 2018, hind: 5,00 eurot

Reet Kudu, Ränd tuttaval tänaval,
Eesti Raamat, 1980, hind: 4,00 eurot

Väino Ilus, Endamisi ja unes,
Eesti Raamat, 1989, hind: 4,50 eurot

Koostanud Rannar Susi, Õnnemaale. Jutte Eestist,
Lambri Raamat, 2005, hind: 4,00 eurot



Ilukirjandus all on 22544 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Mudasegaja armuke, Juhan Paju, Ersen 2003 | vanaraamat.ee
Mudasegaja armuke, Juhan Paju, Ersen 2003 | vanaraamat.ee
Mudasegaja armuke, Juhan Paju, Ersen 2003 | vanaraamat.ee
Mudasegaja armuke, Juhan Paju, Ersen 2003 | vanaraamat.ee
Mudasegaja armuke, Juhan Paju, Ersen 2003 | vanaraamat.ee
Mudasegaja armuke, Juhan Paju, Ersen 2003 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud