Eesti suurim naljaraamat 2, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Eesti suurim naljaraamat 2, Koostanud Guido Ilves, BNS-i kirjastus 1997 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Täheke 2018/6""Hea kasvatusega mees""Jõgevamaa kihelkonnad""Vandeseltslased""Mehed""Uus Talu 1938/12. Rahvalik põllum..""Kaaren""Naise jõud""Sinise salliga palverändur""Udo Väljaots""Seisata, rändur! Mälestusraamat""Jääloss (novellid ja romaan)""Waanenburgi tapatalgud. Nohu. Kisk..""Aastapühad. Piibliteoloogilisi va..""Eesti Ringhäälingute Liidu Kogum..""Kõrgem algebra ja analüütiline ..""Jookse või sure""Eesti kergejõustik. Edetabelid lÃ..""Matemaatika õpik IV klassile""Hõrgutavad seenetoidud""Dynamics of phytomass production a..""Alati on olevik""Joonestamine. Õpik tehnikumidele""Kolhoosi (põllumajandusliku artel..""Henriku Liivimaa kroonika""Kuidas kasvatada last""Joonestustehnika ja geomeetriline ..""Usk ja uskmatus""Üks väike saladus""Süda peopesal""Kirjanduse radadelt. Artikleid ja ..""Kuidas õppida keeli?""Väike tüdruk Texasest""Koer poiss koolis""Teekond. I raamat""Küüslauk koduaias ja -köögis""Silmlill""Mälumängud lastele: põnev looma..""Kuidas kujutada päeva?""Kuritööd""Arenguökonoomika""Pilet teisele seansile. Jutte ja n..""Chimneysi saladus""Ivanhoe (romaan)""Hele häärber""Kristallmehike""Eesti rahva elulood I""Sünged varjud 2: Saatana teener""Tervendaja 2019/12. Sensitiivid, r..""Abiks teadusliku kommunismi teoori..""Kunstiajalugu II. Renessansi ja uu..""Solange""Paberist printsess. Royalid 1""Võitlustanner maa 1. Tulevikusaag..""Vastus varnast võtta! Kuidas olla..""Lapsepõlvest Malleta""Sotsialistlik Põllumajandus 1967/..""Influence of porosity of the carbi..""Harry Potter ja Azkabani vang KÕV..""Sadakond nõiutud suitsukest""Pitsilised koekirjad""Piimakokteilid""Tõde ei põle tuleski. Ühe eesti..""Kuldne värviraamat""Marie Curie. Naine, kes muutis tea..""Homme""Lembitu vaim""UAZikuga Venemaal""Dansk-estisk ordbog. Taani-eesti s..""Mäetippudel pole jumalaid""Kes näppas minu juustu? Mõistuju..""Pagari piparkook""Elektrimootorist kosmoseraketini""Mari Rääk (1907-1986)""Valega tõe jälil""Eestin SNT:n historia""Häidaste küla VI. Tõstamaa vald""Lili Remma ja gongapuuhaldjas. Esi..""Hääletu alistumine. Eesti, Läti..""Töökeskkonna ohutuse ja tööter..""Asendusabikaasa""Karmid üheksakümnendad""Mio, mu Mio""Meeskoorilaule"
84 tk kogusumma: 709,28 EUR

Teema: Huumor
Pealkiri: Eesti suurim naljaraamat 2
Autor(id): Koostanud Guido Ilves
Kujundaja: Riho Kolk


Kirjastus: BNS-i kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 1997
Originaalkeel:
ISBN: 9985883020
Lehekülgi: 512

Seisukord: normaalses korras raamat

Mõõdud: 148 × 217 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
Õpetaja: «Mina kümblen, sina kümbled, tema kümbleb. Mis aeg see on?»
Juku: «Laupäeva õhtu, härra õpetaja!»

Klassis on tunni ajal kohutav lärm. Direktor rebib raevukalt klassiukse lahti ja tirib kõige suurema kisakõri koridori. Klassis muutub hiirvaikseks. Lõpuks läheb klassivanem direktori juurde ja küsib ettevaatlikult: «Kas me võiksime oma matemaatikaõpetaja tagasi saada?»

«Mida te selle sõnnikuga teete?» küsib linnasaks talupojalt.
«Paneme maasikatele.»
«Või nii? Meie paneme alati vahukoort.»

«Suurepärane portree!» kiitis ostja antikvariaadis, vaadeldes Louis XIV aegses riietuses daami ja härrat. «Aga kes need on?»
«Esivanemad.»
«Kelle esivanemad?»
«Teie omad, kui pildi ära ostate.»


Märksõnad
ilukirjandus
huumor
Eesti
anekdoodid

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Eesti suurim naljaraamat 2, Koostanud Guido Ilves, BNS-i kirjastus 1997 | vanaraamat.ee
Eesti suurim naljaraamat 2, Koostanud Guido Ilves, BNS-i kirjastus 1997 | vanaraamat.ee
Eesti suurim naljaraamat 2, Koostanud Guido Ilves, BNS-i kirjastus 1997 | vanaraamat.ee
Eesti suurim naljaraamat 2, Koostanud Guido Ilves, BNS-i kirjastus 1997 | vanaraamat.ee
Eesti suurim naljaraamat 2, Koostanud Guido Ilves, BNS-i kirjastus 1997 | vanaraamat.ee
Eesti suurim naljaraamat 2, Koostanud Guido Ilves, BNS-i kirjastus 1997 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud