Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
NeeluaukAutor(id): Tove Alsterdal
Kujundaja: Toomas Niklus
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel: rootsi keel
Tõlkija: Kadi-Riin Haasma
ISBN: 9789985354643
Lehekülgi: 280
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 200x145
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Põhja-Rootsis leitakse ühe järve äärest tühjast majast surnuks nälginud mees. Vasaku käe kaks sõrme on maha raiutud. Seitsesada kilomeetrit põhja pool kaevanduslinnas on üks teine mees keldrisse kinni pandud ja surema jäetud. Kramforsi politseikonstaabel Eira Sjödin kaasatakse uurimisse, samal ajal kui ta ema peab kolima hooldekodusse. Eira vend istub vangis kuriteo eest, mille ta on küll üles tunnistanud, aga mida ta pole toime pannud. Kui kaob veel üks mees, siis puudutab see Eirat isiklikult. Selle mehe leidmiseks on ta valmis kõik mängu panema. „Neeluauk” on eraldiseisev järg menukale romaanile „Tormiheide” ning ühtlasi Tove Alsterdali Ådaleni-sarja teine osa. „Tormiheide” valiti 2020. aasta Rootsi parimaks kriminulliks ja sellele anti ka parima Põhjamaade krimiromaani auhind.
Märksõnad:
Varrak
Toomas Niklus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Neeluauk, Tove Alsterdal, Varrak 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Julie Ortolon, Peaaegu täiuslik. Triloogia 1. raamat,
Ersen, 2006, hind: 7,00 eurot
Paavo Rintala, Mina, Grünewald,
Eesti Raamat, 1994, hind: 5,00 eurot
Alexandre Dumas (noorem), Kameeliadaam,
Eesti Raamat, 1992, hind: 5,00 eurot
Jaan Kross, Väljakaevamised,
Eesti Raamat, Kupar, 1990, hind: 3,00 eurot
Herman Matvejev, Tarantel,
Eesti Raamat, 1971, hind: 5,00 eurot
Enn Vaino, Maapoisist donžuan (3. osa),
Enn Vaino, 2006, hind: 6,00 eurot
Jean Webster, Kallis vaenlane,
Fantaasia, 2001, hind: 8,00 eurot
Hansjörg Schneider, Liviuse juhtum. Sari Mirabilia,
Eesti Raamat, 2014, hind: 5,00 eurot
Ed McBain, Anna poistele suur mehekäsi,
Eesti raamat, 1995, hind: 3,00 eurot
Melanie Milburne, Sundabielu,
Ersen, 2008, hind: 6,00 eurot
Ilukirjandus all on 22541 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!