Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri:
Inglid ja kangelasedAutor(id): Anti Pathique ja Tõnu Trubetsky
Kirjastus:
Linn:
Aasta: 1992
Originaalkeel:
Lehekülgi: 40
Seisukord: kaaned kohati kulunud, sisu korras, raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega
Mõõdud: 145 × 195 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
#T293#
Mererand oli tühi. Ainult kolm kahtlustäratavat tüüpi lonkisid piki randa. Neil olid peas tülpinud näod, juuksed üle pea kammitud, jalas kitsad püksid ning teravaninalised jalavarjud. Esimesel oli seljas punane nailonsärk. Särgi kaeluses rippus kingapaelu meenutav kaelaside, mida kurgu alt kinnitas püroopidega ehitud vaskne lohepea. Teisel sepal, kolmikust kõige soliidsema välimusega, oli kollakasbeež ülikond, mida meie päevil harva näha võib, ja peas kaabu. Kõik kolm panid suitsud ette.
«Mida teeme?» küsis kaabu ja võttis oma mustad paksude klaasidega päikeseprillid eest - päike oli juba loojumas.
«Teeme suitsu,» ütles kolmas, üleni musta rõivastatud kuju, kelle mustad juuksed olid lehviga «hobusesappa» seotud ning kelle kaeluses helkis metalne surnupealuu.
Märksõnad
eesti
ilukirjandus
romaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Inglid ja kangelased, Anti Pathique ja Tõnu Trubetsky, 1992Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Krister Kivi, Üksteist,
Menu, 2010, hind: 5,00 eurot
Panass Mõrnõi, Libu,
Eesti Raamat, 1975, hind: 4,00 eurot
Oscar Wilde, Dorian Gray portree,
Eesti Raamat, 1972, hind: 10,00 eurot
Erich Maria Remarque, Tagasitee,
Monokkel, 1994, hind: 10,00 eurot
Aadu Hint, Tuuline rand IV,
Eesti Raamat, 1966, hind: 5,00 eurot
Aadu Hint, Tuuline rand I,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 3,50 eurot
Anton Hansen Tammsaare, Tõde ja õigus I. Kogutud teosed 6,
Eesti Raamat, 1981, hind: 9,00 eurot
Anton Hansen Tammsaare, Tõde ja õigus II. Kogutud teosed 7,
Eesti Raamat, 1981, hind: 7,00 eurot
Anton Hansen Tammsaare, Tõde ja õigus III. Kogutud teosed 8,
Eesti Raamat, 1982, hind: 7,00 eurot
Anton Hansen Tammsaare, Tõde ja õigus IV. Kogutud teosed 9,
Eesti Raamat, 1983, hind: 8,00 eurot
Ilukirjandus all on 23362 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!