Raamatute kokkuostunimekiri - ostame Kas oled mõnikord mõelnud enda mahukat raamaturiiulit vaadates, et sa ei vaja nii suurt hulka raamatuid ja sooviksid osa neist ära müüa? Vaata lähemalt detailsest nimekirjast järgi, milliseid kasutatud raamatuid me kokku ostame. Nimekirjas on kokkuostetavad raamatud koos kokkuostuhindadega. Ukse tunned ära selle kohal oleva rohelise sildi "Raamatud" järgi Raamatute kokkuostunimekiri - ostame kasutatud raamatuid Vanade raamatute kokkuostja, antikvariaat ostja, kasutatud raamatud kokkuost
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.

Raamatute kokkuostunimekiri

Kas oled mõnikord mõelnud enda mahukat raamaturiiulit vaadates, et sa ei vaja nii suurt hulka raamatuid ja sooviksid osa neist ära müüa?

Vanaraamat.ee on pühendunud kasutatud raamatute nimistu täiendamisele ja vahendanud mitmekümne aasta jooksul väärt lugemisvara paljudele raamatusõpradele. Lugejatel on vanade raamatute vastu huvi olemas.

 

Selleks, et raamatuid kataloogi saada, oleme neid omakorda järjepidevalt kokku ostnud. Kokkuostu ladusamaks korraldamiseks oleme nüüd avaldanud mahuka nimekirja ka lehel www.raamatuost.ee, milles sisalduvad need raamatud, mida me kokkuostja rollis praegu enda kataloogi soovime. Ostame raamatuid kõikidest ajastutest, nimekiri sisaldab proportsionaalselt ka suure osa 1940.-1990. aastate raamatuid.

 

Põhinimekiri sisaldab raamatuid, mille kokkuostuhind on alates 2,- eurost. Vastu tulles klientide soovile avaldasime lisanimekirja odavamate,  0.50-1.50 euroste raamatutega. Võimalus on otsida kohe nendest mõlemast või lisanimekirja realt linnukese eemaldamisel ainult põhinimekirjast. Pane tähele, et toodud hinnad kehtivad tervetele ja korralikele raamatutele, kui tood enda broneeritud raamatupaki ise ära aadressile Riia 5, Tartu 51010 või saadad poodi postipakiga. UUS! Kui postipakis on raamatuid 20 euro eest või rohkem, siis tasume ka pakiautomaadi kulu (SmartPosti või Omniva pakiautomaadi kaudu saatmine. Pakendi ja pakkimise kulu ei kuulu selle hulka).

 

Suurema arvu samaaegselt poodi toodud pakkide puhul ei pruugi me alati jõuda samal päeval nendes sisalduvate väljaannete loendeid järjest läbi kontrollida.

 
Selleks, et meile raamatuid tuua, tee nii:

  • Mine lehele raamatuost.ee, kus näed kokkuostunimekirja.
  • Kontrolli otsinguga üle, kas sinu raamatud sisalduvad nimekirjas.
  • Märgista leitud raamatud rea lõppu linnukese lisamisega.
  • Tee enda sorteeritud nimekirjale 7 päevaks broneering
  • Too raamatud Riia 5, Tartu 51010 või saada postipakiga.

 

 

Täisnimekirjast raamatu leidmiseks kasuta otsingut

Raamatute kokkuostunimekiri - ostame kasutatud raamatuid

 

 

Märgista leitud raamat linnukesega. Salvestatud nimekirja näed üleval paremal nurgas rohelisele numbrile klõpsates.

Raamatute kokkuostunimekiri - ostame kasutatud raamatuid

 

 

Kui oled salvestanud kõik raamatud, mida soovid müüa, siis kinnita nimekiri

Raamatute kokkuostunimekiri - ostame kasutatud raamatuid

 

 

Broneeri nimekiri, et sul oleks 7 päeva jooksul nende raamatute eelismüügiõigus.

Raamatute kokkuostunimekiri - ostame kasutatud raamatuid

 

 

Kui oled teinud broneeringu, siis poodi ei ole vaja nimekirja enam kaasa võtta. Meie juurde tulles piisab ainult sellest kui ütled millisel päeval broneeringu tegid ja mis on sinu nimi. Kui soovid nimekirja ka endale talletada, siis salvesta see failina arvutisse või kui on printer, siis trüki tuleviku tarbeks endale välja.

Raamatute kokkuostunimekiri - ostame kasutatud raamatuid

 

 

Brauseriküpsis

Pooleliolev, sorteerimisel olev nimekiri salvestub sinu enda arvutis brauseri küpsisesse (ingl. browser cookie). Ühelt poolt on see mugav, et ei ole vaja kusagile sisse logida, teisalt saad nimekirja täiendada uuesti lehte avades ka järgnevatel päevadel, kui oled vahepeal arvuti sulgenud. Salvestatud nimekiri säilib 7 päeva, mõõdetuna viimasest nimekirja toimetamisest. Ostunimekirja kasutamisega nõustud küpsisesse salvestamisega.

 

 

Joonealune nimekiri, oranžiga

Kui paned enda nimekirja kokku pikemat aega, siis võib harvadel juhtudel tekkida olukord, kus väljaanne on vahepeal kokkuostunimekirjast välja arvatud. Sellisel juhul, kui mõni raamat on märgistatud oranži värviga joonealuseks, võid meile poodi helistada tel 734 1901 ja üle küsida, kas seda raamatut on vaja topelteksemplarina (sest vahepeal on keegi teine selle juba meile müünud).

Raamatute kokkuostunimekiri - ostame kasutatud raamatuid

 

 

Terved ja korralikud raamatud

Raamatute sorteerimisel tasub silmas pidada, et kokkuostuhinnad kehtivad ainult tervetele ja korralikele raamatutele, mille hulka kuuluvad ka ümbrispaberid kui raamat on uuena trükikojas koos ümbrispaberiga valmistatud. Juhul kui raamat on keskmisest oluliselt halvemas seisukorras, näiteks nurgad narmendavad, köide on liimist lahti või lehed väljas, kaanel plekke ja olulisi kulumisjälgi, siis lähtume igal konkreetsel juhul reaalsest seisukorrast. Praktikas oleme vähendanud hinda või kui seisukord on väga halb, siis lihtsalt ei osta.

 

Palju oleneb ka konkreetse raamatu teemast. Käsiraamatute puhul on näiteks sisu tähtsam kui seisukord, seevastu nendel raamatutel, mis on populaarsed antikvaarsete kollektsionääride seas, on hea seisukord vägagi oluline.

 

Nahkköites raamatud

Vanemaid raamatuid on üksikeksemplaridena ka käsitööna köidetud, eriti hinnalised on täsnahast ja poolnahast kaantega väljaanded. Kallimate nahkköidete hinnad võivad olla isegi vahemikus 25-1000 eurot. Isegi kui tavaväljaannet ei ole meie kokkuostunimekirjas, siis tasub nahkköites raamatuid ikkagi meile pakkuda, sest need on bibliofiilide seas enam hinnatud. Kui sul on suur raamatukogu ja selles on vanemaid väljaandeid, mis võivad olla eriköidetena, siis loe lisaks nahkköidete kohta. Samas on näha ka pildid Taska köitetöökoja pressmärkidest.

 

 

Küsi lisainfot

Kui sul on kokkuostunimekirja, raamatute seisukorra hindamise või kohaletoimetamise osas küsimusi, siis helista julgelt raamatupoe telefonile 734 1901 ja küsi järgi.

 

 

UUS! Postipakiga saatmine
Kui sa ise Tartusse ära tuua ei saa, siis on võimalus saata ka pakiautomaadiga. Adresseeri Tartu Raadi Maxima SmartPosti või Omniva pakiautomaati, saaja OÜ Biblio tel 5813 7372 (kasutusel ainult pakisaatmisteks).

Kui oleme paki kätte saanud ja raamatud üle vaadanud, siis teeme sulle ülekande. Pakiga saatmisel kontrolli üle, et komplekteerid raamatupakki ainult heas seisukorras raamatud. Silmas tasub pidada, et ka ümbrispaber peab olema heas seisukorras kui raamat on trükitud ümbrispaberiga. Veendu kindlasti, et raamatul oleks peale pealkirja ka sama trükiaasta mis on kirjas kokkuostunimekirjas, samuti autor.

 

OLULINE! pakiga saatmisel märgi lisaks raamatutele pakile ka enda arveldusarve number, e-mail ja telefon. Arveldusarve number lihtsustab asjaajamist, nii saame kiiremini raamatute saabumisel teha ülekande. E-mail on kindlasti vajalik, sest ainult nii saame saata kinnituse info paki sisulise poole kohta.

 

TÄHTIS! Kui sul on lühikese ajavahemiku sees tehtud mitu broneeringut, siis märgi pakile lisaks nimele, arveldusarve numbrile, e-mailile ja telefonile ka konkreetne broneeringukood, millele pakk vastab. Kui saadad enda nimekirjas olevad raamatud mitme pakina, siis märgi kindlasti mitmes pakk koguarvust see on, näiteks 1/3 või 2/3 jne. Kindlasti tuleks hoiduda mitme nimekirja raamatute segiläbi samas pakis saatmisest, sest siis tekib nende sorteerimisel liiga palju segadust ja see võib arvepidamise ebamõistlikult keerukaks ning ajamahukaks muuta.

Kui postipakis sisalduvate raamatute summa on 20 eurot või suurem, siis ülekandega koos kanname üle ka postikulud (SmartPost, Omniva pakiautomaat kuhu saaab paki saata nii Omniva pakiautomaadist, kui ka tavalisest postkontorist). Silmas tasub pidada, et saatekuludest tasume pakiautomaadi kulu juhul kui saadad SmartPosti või Omniva pakiautomaadi kaudu. Pakendi ja pakkimise kulu ei kuulu selle hulka. Saatmiskulude puhul on erandiks, et kui pakis siiski on kehvemas seisukorras raamatuid mille eest me ei saa täishinda maksta ja sa pole nõus madalama kokkuostuhinnaga, siis tagasi saatmise kulud tuleb katta sul endal.

 

 

Kokkuostuhinnad kehtivad poodi tuues või postipakiga saates

Saame maksta kokkuostunimekirjas näidatud hinda ainult juhul kui tood enda broneeritud raamatupaki poodi aadressile Riia 5, Tartu 51010 või saadad postipakiga. Saame sulle pakkuda teistest raamatupoodidest paremaid hindu tänu sellele, et poodi toodavate raamatute ja ka postipakiga saadetavate puhul on meil väiksem aja- ja transpordikulu. Mõistagi ei ole kuidagi võimalik maksta sama kokkuostuhinda juhul kui peame ise sinu juurde raamatutele järgi tulema.

 

 

Raamatupoe asukoht

Tartus on Riia tänaval veel teisigi antikvaarseid raamatupoode, siis tasub täpselt jälgida maja küljes olevat aadressi Riia 5. Ukse tunned ära selle kohal oleva rohelise sildi "Raamatud" järgi.

Raamatute kokkuostunimekiri - ostame kasutatud raamatuid

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud
file_put_contents("/data01/virt38813/domeenid/www.vanaraamat.ee/htdocs/wyFileUsageLog.txt", str_replace("/data01/virt38813/domeenid/www.vanaraamat.ee/htdocs/", "", $_SERVER["SCRIPT_FILENAME"]). "|". $userrow["user_id"] . "|a|" .date("Y-m-d H:i:s"). "n", FILE_APPEND);?>