Teema: Esoteerika
Pealkiri:
Tegusate inimeste abimees: MeditatsioonAutor(id): Christina Rodenbeck
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2007
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Pille Runtal
ISBN: 9789985314586
Lehekülgi: 142
Seisukord: heas korras raamat
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Lihtsad eneseabivõtted kodus, tööl ja reisil
Kõik me oleme vahel tundnud soovi keset pingelist tööpäeva taastada keskendusmisvõimet, koondada mõtteid või maandada stressi. Meditatsioon pakub tõhusat võimalust lõdvestuda ja meelerahu saavutada. Katsuge lihtsalt leida mõni hetk, et ennast koondada ja oma sisemusega ühendus leida, ning te veendute, et mis iganes tormid teid ka ei raputa, vaibuvad need peagi leebeks tuulehooks. Käesoleva raamatu eesmärk ongi aidata teil sulandada meditatsioon oma kiiresse eluviisi, sest mediteerimine ei tähenda üksnes kinnisilmi lootoseasendis istumist – mediteerida on võimalik igal ajal, igas kohas ja meeleolus.
esoteerika
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Tegusate inimeste abimees: Meditatsioon, Christina Rodenbeck, Varrak 2007Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Esoteerika alla viimati lisatud:
David Fontana, Kuidas mediteerida. Meelerahu, enesetunnetuse ja sisekaemuse kunst,
Huma, 2000, hind: 11,00 eurot
Vigala Sass (Aleksander Heintalu), Minu raviraamat 1. Kuidas ma ravisin rahvast. Ravimise viis ja ravi põhimõtted (Minu raviraamat 1. Kuidas ma ravin rahvast),
1991, hind: 8,00 eurot
Vigala Sass, Minu arengutee 2. Kuidas ma saavutasin ülitundlikkuse. Võib-olla – infoväli!,
Arbuja, 1992, hind: 5,00 eurot
Osho. Toimetanud Leelo Laurits, Julgus. Õnn, mis tärkab seestpoolt,
Pilgrim, 2009, hind: 9,00 eurot
Carlos Castaneda, Lõpmatuse aktiivne külg,
2002, hind: 15,00 eurot
Valeri Sinelnikov, Ole oma elu peremees. Kuidas saada oma elu peremeheks,
Pegasus, 2012, hind: 20,00 eurot
Osho. Toimetanud: Leelo Laurits, Osho. Emotsioonid. Vabanemine vihast, kadedusest ja hirmust,
Pilgrim Group OÜ, 2014, hind: 8,00 eurot
Ken Wilber, Eedenist alates. Transpersonaalne vaade inimese evolutsioonile,
Transpersonaalse psühholoogia varamu, 2014, hind: 19,00 eurot
Mario Reading, Nostradamuse 100 tippennustust,
Sinisukk, 2010, hind: 25,00 eurot
Sandra Otsus, Jäneda nõid,
Sünnimaa, 2004, hind: 7,00 eurot
Esoteerika all on 2082 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!