Neljapäeviti kell kaheksa, Debbie Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Neljapäeviti kell kaheksa, Debbie Macomber, Ersen 2011 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 54982 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Niisiis, mu kaunitar""Noorte sulega. Valik töid koolial..""Pulmakink""Jõudsal sammul""Kõik, mis ma tean""Kaetud lauad""Kaevandus""Kooliastronoomia põhivara""Naine järves""Kuidas õpetajatega hakkama saada""VEKSA kalender 1990. Väliseestlas..""Jaan Kross. Bibliograafia""Interdistsiplinaarsus sotsiaal- ja..""Soojad kehad""Keisri hull""Isa Browni lood""Fraseoloogiasõnaraamat""Mesilasema toitepiim ja tervis""Jutustus Zojast ja Šurast""Prantsuse kvartal. New York Times'..""Taas kodus""Taimetark III. Meie aia-ajakiri. 3..""Kehakultuur. 1985/21 november""Lastepäev Bullerbys""Välismaine Eesti Kirjanike Liit""Laste horoskoop. Teie laps ja astr..""Jumalad, deemonid ja teised""Sügissurmad""Kuldsed nahkhiired ja roosad tuvid""Loodus- ja inimeseõpetuse õpik 3..""Proua Sorgedahli kaunid valged kä..""Rumeenia tõsimeelsed päevikud""Chancellori käsikiri""See on ainult film. Alfred Hitchco..""Ladina keele lugemik keskkooli X j..""Sotsiaaltöö 2008/6""Vangistatud""Rituaalid""Kodu 1927/1. Perekondlik kirjandus..""Digitaalsest semiosfäärist. Kult..""Avalikud laulud""Venemaa. 1000 küsimust ja vastust""Murrangujooned""Ellujäämise õpetus III""Vihik 10. Eesti Kirjanduse Seltsi ..""Kaose äärel olev maailm vaatleja..""Kristall-lapsed, indigolapsed ja u..""Puuonni kaksikute seiklused: Kaksi..""Kes näppas minu juustu? Mõistuju..""Juurdlus. Oratoorium üheteistküm..""Pelgupaik""Teekaaslane. Novelle ja laaste""Öeldud on... (1. osa)""Charlotte koob võrku""Intuitsioon. Loogikaväline tunnet..""Vahetuslaps""Mere kütkes. 20 aastat Saaremaa M..""Algarvude üksildus""Naistepuna ja vereurmarohu ravioma..""Eesti tänase muusika loojaid""Mõtlen, järelikult mängin. Andr..""Mait Metsanurk ja tema aeg. Ühe v..""Tuliviha""Nõukogude Eesti 1950. aasta üldl..""Rukkirahu""Päevaliiliad""Sellised nad on... eestlased. Ksen..""Klassikalise aja Ateena""Karmid üheksakümnendad""Peipsi vesikonna kalastik ja kalap..""Elada rahus ja sõpruses! NSVL Min..""Vana-Kreeka sportlased ja sport""Eesti Panga Bülletään 1995/ 7""Pikker 1989/12""Kadunud leheküljed ehk 3 vana mui..""Kaheldav abielu""Mäng on tõsine asi""Rukkilille murdmise laul""Estonio en koloroj""Looming 2023/6""Lootuse lugu""Vapustav tulikametsa lugu""Tööliste ja teenistujate tervise..""Eesti majanduse teataja 9 (184) 20..""Korstnapühkija surm""Как играть дебют. Ku..""Inglise-eesti ja eesti-inglise tur..""Lõhkine""Vera""Rent ja kasutusvaldus""NATO salajane armee. Operatsioon G..""Käitumise aabits""Tatarlaste kõrb. XX sajandi romaa..""Tšehhi Vabariik""Jutte loomadest""Füüsika mõistekaardid põhikool..""Habsburgide monarhia 1809-1918""Kommunistlikud ja töölisparteid...""Vaikuse päevad"
99 tk kogusumma: 811,34 EUR

Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri: Neljapäeviti kell kaheksa
Autor(id): Debbie Macomber

Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2011
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Anne Kull
ISBN: 9789949129942
Lehekülgi: 352

Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
Neljapäeval kell 8.00 hommikul
Kohvisõõm, hommikusöögiklubi!

Igal nädalal ilmuvad need sõnad nelja naise kalendrisse. Igal nädalal saavad nad kokku, et süüa hommikust – ja rääkida ning jagada üksteisega tõdesid, mis nad on elu kohta avastanud. Et rääkida oma lugusid. Pakkuda üksteisele julgustust ja lakkamatut tuge.

Clare on hiljuti läbi teinud laastava ja ootamatu abielulahutuse. Teda juhib viha ja kättemaks – kuni ta saab oma eksabikaasa kohta teada midagi, mis paneb ta oma tegudes kahtlema. See sunnib teda vaatama sügavale endasse, et otsida andestust, mille ta on kõrvale heitnud... ja inimest, kes ta varem oli.
Elizabeth on hilistes viiekümnendates lesk, edukas tegija oma ametialal. Naine, kes on otsustanud mitte raisata enam ühtegi sekundit oma elust. Ja kui see elu peaks sisaldama romantilisi võimalusi – hüva, miks ka mitte?
Karen on kahekümnendates eluaastates ja usub, et need aastad peaksid kuuluma riskile ja unistuste püüdmisele. Tema unistus on saada näitlejaks. Ainult et tema vanemad arvavad, et ta peaks rohkem sarnanema oma õega, väga tavapärase Victoriaga!
Julia saab sel aastal neljakümneseks. Tema abikaasa karjäär on kindlal alusel, tema lapsed on lõpuks teismelised ja ta on just alustanud oma äriga. Kõik läheb plaanipäraselt – kuni ta avastab, et on rase. See pole osa plaanist.

Neljapäeviti kell kaheksa
Aeg mõelda elatud eludest, tehtud valikutest. Aeg olla koos sõpradega...

Originaali pealkiri: Thursadys at eight.

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:

Honoré de Balzac, Inimlik komöödia: stseenid Pariisi elust. Cesar Birotteau hiilgus ja langus. Nucingeni pangamaja. Pierre Grassou. Boheemlasprints. Ärimees. Komödiandid enese teadmata. Honoré de Balzac valitud teosed viieteistkümnes köites 8,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 6,00 eurot

Honoré de Balzac, Inimlik komöödia: stseenid Pariisi elust. Kolmeteistkümne lugu. Ferragus, devorantide peamees. Hertsoginna de Langais. Kuldsilmaline tütarlaps. Facino Cane. Ametnikud. Honoré de Balzac valitud teosed viieteistkümnes köites 7,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 6,00 eurot

Honoré de Balzac, Inimlik komöödia: stseenid eraelust. Kodurahu. Naise siluett. Kolmekümne-aastane naine. Teine siluett naisest. Beatrix. Honoré de Balzac valitud teosed viieteistkümnes köites 2,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1956, hind: 6,00 eurot

Charlotte Brontë, Jane Eyre,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 5,00 eurot

Aleksis Kivi, Seitse venda,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1955, hind: 6,50 eurot

Charlotte Bronte, Jane Eyre,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 4,50 eurot

Panass Mõrnõi, Libu,
Eesti Raamat, 1975, hind: 4,00 eurot

William Boyd, Sinine pärastlõuna,
Varrak, 1997, hind: 7,00 eurot

Vjatšeslav Šiškov, Sünge jõgi. 2. köide,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 5,00 eurot

Vjatšeslav Šiškov, Sünge jõgi. 1. köide,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 4,00 eurot



Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6974 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Neljapäeviti kell kaheksa, Debbie Macomber, Ersen 2011 | vanaraamat.ee
Neljapäeviti kell kaheksa, Debbie Macomber, Ersen 2011 | vanaraamat.ee
Neljapäeviti kell kaheksa, Debbie Macomber, Ersen 2011 | vanaraamat.ee
Neljapäeviti kell kaheksa, Debbie Macomber, Ersen 2011 | vanaraamat.ee
Neljapäeviti kell kaheksa, Debbie Macomber, Ersen 2011 | vanaraamat.ee
Neljapäeviti kell kaheksa, Debbie Macomber, Ersen 2011 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud