Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Teine maailmasõda, II köideAutor(id): Antony Beevor
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2013
Originaalkeel:
Tõlkija: Maia Boltovsky
ISBN: 9789949273256
Lehekülgi: 476
Seisukord: kaaned kohati kulunud, lehed servadest määrdunud ja seest plekilised
Mõõdud: 245x170x33 mm
Suurus: suures formaadis kõvade kaantega
Sisu:
Teine maailmasõda algas 1939. aasta augustis Mandžuuria piiril ja lõppes sealsamas täpselt kuus aastat hiljem Nõukogude invasiooniga Põhja-Hiinasse. Sõda Euroopas tundus olevat täielikult eraldatud sõjast Vaiksel ookeanil ja Hiinas, siiski olid maakera vastaskülgedel toimunud sündmustel tõsised tagajärjed. Oma tõeliselt ülemaailmse ulatusega on see ajaloo suurim katastroof mõjutanud järeltulevaid põlvkondi ja nende arusaamu enam kui ükski teine konflikt. Antony Beevori varasemad raamatud „Stalingrad“, „Berliin 1945“ ja „D-Päev“ on saanud bestselleriteks üle maailma, need on ilmunud enam kui 30 keeles ja müüdud üle viie miljoni eksemplari. Kasutades kõige uuemaid akadeemilisi uurimusi ning kirjutades selgelt ja osavõtlikult, maalib Beevor tervikpildi haarava jutustusega, mis ulatub Põhja-Atlandist kuni Vaikse ookeani lõunaosani, lummetuisanud stepist kuni Põhja-Aafrika kõrbe ja Birma džunglini, SS Einsatzgruppe’deni piirimaadel, karistuspataljonidesse arvatud Gulagi vangideni ja Hiina-Jaapani sõja kirjeldamatute julmusteni. Beevor on Kenti ja Bathi ülikooli audoktor ning Birkbecki kolledži ja Kenti ülikooli külalisprofessor. Käesolev raamat on teine köide kahest köitest.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Teine maailmasõda, II köide, Antony Beevor, Tänapäev 2013Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Tarmo Vahter, Vaba riigi tulek. 1991. Kuus otsustavat kuud,
Eesti Ekspress, 2011, hind: 15,00 eurot
toimetaja: Kadri Bank, Imeline Ajalugu 2013/8. Ostetuim kuukiri Eestis,
Äripäev, 2013, hind: 3,00 eurot
toimetaja: Kadri Bank, Imeline Ajalugu 2013/9. Ostetuim kuukiri Eestis,
Äripäev, 2013, hind: 3,00 eurot
Jevgenia Haponen, Maardu,
Vene Klubi, 2010, hind: 15,00 eurot
Mart Laar, 20 Eesti tähtsamat lahingut,
Grenader, 2013, hind: 24,00 eurot
Ilmar Särg, Elva,
Lambri Raamat, 2013, hind: 7,00 eurot
Koostanud Ülle Tamla, Arheoloogilised välitööd Eestis 2007. Archaeological fieldwork in Estonia 2007,
Muinsuskaitseamet, 2008, hind: 7,00 eurot
Ülle Tamla (koostaja), Arheoloogilised välitööd Eestis 2006. Archaeological fieldwork in Estonia 2006,
Muinsuskaitseamet, 2007, hind: 7,00 eurot
Koostanud Ülle Tamla, Arheoloogilised välitööd Eestis 2004. Archaeological fieldwork in Estonia 2004,
Muinsuskaitseamet, 2005, hind: 7,00 eurot
Ülle Tamla (koostja, toimetaja), Arheoloogilised välitööd Eestis 2005. Archaeological fieldwork in Estonia 2005,
Muinsuskaitseamet, 2006, hind: 7,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 5954 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!