Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Valetaja tüdrukAutor(id): Catherine Ryan Howard
Kirjastus: Ühinenud Ajakirjad
Linn:
Aasta: 2020
Originaalkeel:
Tõlkija: Triin Olvet
ISBN: 9789949696345
Lehekülgi: 336
Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat
Mõõdud: 210x148
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Will Hurley on Dublini elitaarse St. John´si kolledži nägus ja sarmikas tudeng – ja ühtlasi sarimõrvar, kes uputab oma ohvrid Grand Canali mudastesse vetesse. Vaid 19-aastasele Willile mõistetakse eluaegne vanglakaristus ja ta lukustatakse psühhiaatriahaiglasse.
Väikelinna tüdruk Alison Smith tuleb koos parima sõbra Liziga Dublinisse õppima ja armub Willi, kuid õnnelik ja piduderohke tudengielu ei kesta kaua. Liz leitakse kanalist – ja Kanalimõrtsukaks osutub poiss, kelle kõrval ta hommikuti ärkas. Alison tõmbab oma senisele elule kriipsu peale, kolib Hollandisse ega tõsta enam jalgagi Iirimaale.
Aastaid hiljem koputavad Alisoni uksele politseiuurijad teatega, et kanalist on leitud järjekordne laip. Ikka veel luku taga istuv Will lubab anda kasulikku infot, kuid nõustub rääkima üksnes Alisoniga. Vastumeelselt nõusse jäädes satub noor naine valedekeerisesse, mis pöörab pea peale tema senised arusaamad ning ähvardab lõpuks uputada ka teda ennast.
Catherine Ryan Howard (1982) on iiri kirjanik ja elab Dublinis. 2019. aastal lisas Guardian „Valetaja tüdruku“ 50 silmapaistvaima naisautori kirjutatud kriminaalromaani nimekirja.
Originaali pealkiri The Liar’s Girl . Eesti keeles
Märksõnad:
Ühinenud Ajakirjad
ilukirjandus
Hind:
24,00 EURTeema
Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:
John le Carré, Spioon, kes pääses külma käest,
Kupar, 1991, hind: 5,00 eurot
A. Conan Doyle, Baskervilleide koer. Jutustused Sherlock Holmesist,
Eesti Raamat, 1973, hind: 7,00 eurot
Agatha Christie, Laip raamatukogutoas,
Katherine, 1991, hind: 5,00 eurot
Rex Stout, Topelt ei kärise,
Elmatar, 2007, hind: 6,00 eurot
Rex Stout, Vaikinud kõnemees,
Elmatar, 2013, hind: 5,00 eurot
Rex Stout, Nero Wolfe. Kummijõuk,
Katherine, 1996, hind: 4,80 eurot
Rex Stout, Uksekell helises. Romaan Nero Wolfeist,
Kuldsulg, 1994, hind: 4,00 eurot
Aleksandra Marinina, Reekviem,
Ersen, 2007, hind: 9,00 eurot
Erle Stanley Gardner, Kergemeelse nümfi kohtuasi,
Ilmavalgus, 1995, hind: 6,00 eurot
Erle Stanley Gardner, Elegantse varju kohtuasi,
Labyrint, 1994, hind: 3,50 eurot
Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3783 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!