Teema: Eesti luule
Pealkiri:
Kirjad valgele hundileAutor(id): Kadri Mandri
Kirjastus: Saara kirjastus
Linn:
Aasta: 2025
Originaalkeel:
ISBN: 9789916741115
Lehekülgi: 71
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x120
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Maailm on täis minusuguseid naisi. Naisi, kes armastavad. Naisi, keda on armastatud. Naisi, keda on maha jäetud. Naisi, kes on maha jätnud. Naisi, kes otsivad. Naisi, kes leiavad. Seda loetelu võiks jätkata poognate kaupa. Me oleme miljonites asjades nii erinevad ja sama paljudes nii sarnased. Ma mõtlen vahel, mida tunneb teine naine oma hinges, kui ta on armunud. Kas täpselt nii nagu mina tahaks ta hõigata kogu maailmale: vaadake kõik, kuulge kõik, ma olen armunud. Ja kui tal on valus. Kas täpselt nii nagu hingevalus mina, kägaras diivanil, kogu maailma eest peidus. Selles raamatus on kirjas täpselt nii nagu mina mõtted ja tunded. Siin on hellad ja intiimsed igapäevaelu hetked unistustest, igatsusest ja muidugi armastusest. Alati armastusega Kadri
Märksõnad:
Saara kirjastus
Ruudu Rahumaru
eesti ilukirjandus
luuletused
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kirjad valgele hundile, Kadri Mandri, Saara kirjastus 2025Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Luule alla viimati lisatud:
Kauksi Ülle, Kesk umma mäke,
Eesti Raamat, 1987, hind: 1,50 eurot
Koostanud: Ester Kõrvits, Salmiraamat. Õnnitlused, soovid, meenutused,
Huma, 1998, hind: 5,00 eurot
Mariann Rammo, Kuu kumavas valguses,
Ignis Fatuus TÜ, 2016, hind: 4,50 eurot
Astrid(e) Ivask, Ivar Ivask, Rändav järv,
Eesti Keele Sihtasutus, 2002, hind: 9,00 eurot
Olga Käosaar, Roheline maailm,
1958, hind: 6,00 eurot
Veiko Märka, Keel tarretises,
2001, hind: 5,00 eurot
Ester Kõrvits (koostaja), Jõulusalmid,
Huma, 1998, hind: 5,00 eurot
Märt Väljataga, Teine keel,
Eesti Raamat, 1989, hind: 2,50 eurot
Koostanud Indrek Särg, AlmaNAK 2,
1989, hind: 4,00 eurot
Ramona, Armastuseks loodud,
2011, hind: 4,00 eurot
Luule all on 3755 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!