Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Päkapikk Ingo. Valitud kohti kirjavahetusest tema sõpradega aastail 1991-2009Autor(id): Koostaja: Maarja Undusk
Kujundaja: Einike Soosaar
Kirjastus: Menu
Linn: Tallinn
Aasta: 2009
Originaalkeel:
ISBN: 9789949901111
Lehekülgi: 208
Seisukord: korralik raamat
Mõõdud: 173 × 247 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 027
«...ma kuulsin, et sa olevat ütelnud, et sa ei usu enam päkapikke. See on hea. Mind ei peagi uskuma, sest ma olen nagunii. Ainult lollid usuvad päkapikke. Ega sa ju oma isa kah ei usu, sest ta on nagunii.»
Päkapikk Ingo on külastanud Unduskite perekonda juba ligi kakskümmend aastat. Ta ilmutab end detsembri algul, mil lapsed hakkavad talle kirju aknalauale jätma ja kustub pikka unne pärast kolmekuningapäeva.
Jaan Undusk ütleb sissejuhatuses: Kunagi aastasadade pärast, kui tänased põlvepikkusedki poisid on muutunud isaisade mälestusteks, käib Ingo ikka reipalt edasi, habe ees ja muremõtted peas, ning paneb punase pliiatsiga paberile oma iga-aastasi tervitusi. Ja see siin on lihtsalt üks väike väljavõte igavikust. Raamatus on avaldatud valik laste kirjavahetusest päkapikk Ingoga aastatel 1991-2009. See raamat meeldib kõigile neile, kes teavad, et päkapikud on nagunii.
Illustraator: Ingel Undusk, Liispet Undusk ja Marion Undusk
Kujundaja: Einike Soosaar
Märksõnad
eesti
päkapikud
kirjavahetus
jõulud
lastekirjandus
kirjad
Hind:
15,00 EURTeema
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid alla viimati lisatud:
Lilian Kivi, Milvi Roosleht, Aabits,
Valgus, 1985, hind: 7,00 eurot
Kristi Piiper, Libahundid,
Tänapäev, 2022, hind: 10,00 eurot
Tea Oll, Aabits. Neile, kes koolis veel ei käi,
Ilo, 2008, hind: 15,00 eurot
Eesti muinasjutte. Saja rahva lood,
Eesti Raamat, 1979, hind: 4,50 eurot
Doris Kareva, Andres Noormets, Juhani Püttsepp, Piret Raud, Jürgen Rooste, Siiri Sisask, Tanel Veenre ja Hannes Võrno, Uued eesti muinasjutud,
Pilgrim, 2009, hind: 16,00 eurot
Mati Soonik, Nii mahe kui muhe,
Eesti Raamat, 1983, hind: 1,50 eurot
Herta Laipaik, Kurjasadu,
Eesti Raamat, 1987, hind: 4,00 eurot
Voldemar Miller, Merehundi jutud,
Eesti Raamat, 1984, hind: 3,00 eurot
Kalju Saaber, On. Lühijutud väikelastele,
Eesti Raamat, 1984, hind: 2,50 eurot
Aino Pervik, Sookoll ja sisalik,
Eesti Raamat, 1986, hind: 10,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid all on 3789 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!