Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri:
Viimane lusikasAutor(id): Kristi Küppar
Kujundaja: Asko Künnap
Kirjastus: Salv
Linn:
Aasta: 2025
Originaalkeel:
ISBN: 9789916923412
Lehekülgi: 160
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 200x130
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Ühel hetkel otsustab elurõõmus ja kaootiline Katariina võtta ette retke oma minevikku. Selleks ostab ta supermarketist seitse lusikat ning otsib üksteise järel üles kõik paigad, kus ta kunagi elanud on, et nende praeguste asukatega lusikavahetust teha. Ta ei oska aga aimatagi, kui sügavale maetud saladusteni see teekond teda lõpuks viib… Kristi Küppari auhinnatud debüütromaan räägib rasketest asjadest imeliselt sähviva, samas mõistva kergusega, ning mahlakas huumor ei jäta tema tegelast maha ka kõige muserdavamates olukordades. See raamat kinnistab mõtet: Eesti suguvõsades hiilivad saladused ja rääkimata lood. Jälgi ainult vihjeid, koonda pusletükid ja jõua oma trauma algpõhjusteni. “Viimane lusikas” võib anda selleks tõuke. — Rain Tolk, näitleja ja filmirežissöör “Viimane lusikas” on eesti kirjandusmaastikul nagu sõõm värsket õhku. See on teravmeelne, humoorikas ja emotsionaalselt teraapiline raamat ning ühtlasi inspireeriv eneseleidmise lugu, mis kisub kaasa, nii et põnevus ei lahtu kuni lõpuni välja. Millest kõnelevad need tagaaetavad lusikad, käejäljed aknaklaasil, liblikad kardinais ning soe punane valgus? Lugege ise!
Märksõnad:
Salv
Asko Künnap
eesti ilukirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Viimane lusikas, Kristi Küppar, Salv 2025Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Agatha Christie, Roger Ackroydi mõrv,
Varrak, Eesti Päevaleht, 2014, hind: 12,90 eurot
Egon Rannet, Kivid ja leib I,
Eesti Raamat, 1976, hind: 4,50 eurot
Egon Rannet, Vaike Rannet, Kivid ja leib II,
Eesti Raamat, 1985, hind: 5,50 eurot
Arthur C. Clarke, 2010: teine odüsseia,
Kupar, 1999, hind: 14,00 eurot
David Lodge, Väike maailm,
Varrak, 1996, hind: 12,00 eurot
Airika Harrik, Elu pärast surma,
Randvelt Kirjastus, 2013, hind: 13,00 eurot
Robert Silverberg, Maa teine vari,
Eesti Raamat, 1994, hind: 6,00 eurot
Keith Laumer, Põrgukoerad,
Estonian Graphic Center, 1992, hind: 3,20 eurot
Robert Musil, Kasvandik Törlessi hingeheitlused,
Eesti Päevaleht, 2005, hind: 10,00 eurot
Roger Zelazny, Needuste allee,
Katherine, 1992, hind: 4,50 eurot
Ilukirjandus all on 23584 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!