Teema: Eesti luule
Pealkiri:
Öine liblikalendAutor(id): Malle Rüütel
Kirjastus: Roosiaed
Linn:
Aasta: 2019
Originaalkeel:
ISBN: 9789949889457
Lehekülgi: 112
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 180x135
Suurus: tavaformaadist pisut väiksemas formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Hingerahu ja armastust loovad luuletused, mille kohta autor ütleb järgmist: “Ma tean, et pean neid sõnumeid jagama, sest need read on mulle antud kõrgemalt poolt. Loodan, et luuletused aitavad inimestel eluga edasi minna, saades jõudu nende tervendavast väest. Need luuletused aitavad avada südame, jõuda iseendani, leida sisemist jõudu ja rahulolu eneses."
Malle Rüütel on hiljuti tuntust kogunud tervendaja, kellest on ilmunud kaanelugu ajakirja „Tervendaja“ 2018. aasta detsembrikuu numbris ning kes on olnud Lille Lindmäe raamatu "Loome kuldset ajastut" üks kanaldajatest.ja sõnumite andjatest.
Märksõnad:
Roosiaed
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Öine liblikalend, Malle Rüütel, Roosiaed 2019Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Luule alla viimati lisatud:
Kauksi Ülle, Kesk umma mäke,
Eesti Raamat, 1987, hind: 1,50 eurot
Koostanud: Ester Kõrvits, Salmiraamat. Õnnitlused, soovid, meenutused,
Huma, 1998, hind: 5,00 eurot
Mariann Rammo, Kuu kumavas valguses,
Ignis Fatuus TÜ, 2016, hind: 4,50 eurot
Astrid(e) Ivask, Ivar Ivask, Rändav järv,
Eesti Keele Sihtasutus, 2002, hind: 9,00 eurot
Olga Käosaar, Roheline maailm,
1958, hind: 6,00 eurot
Veiko Märka, Keel tarretises,
2001, hind: 5,00 eurot
Ester Kõrvits (koostaja), Jõulusalmid,
Huma, 1998, hind: 5,00 eurot
Märt Väljataga, Teine keel,
Eesti Raamat, 1989, hind: 2,50 eurot
Koostanud Indrek Särg, AlmaNAK 2,
1989, hind: 4,00 eurot
Ramona, Armastuseks loodud,
2011, hind: 4,00 eurot
Luule all on 3755 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!