Fermentatsioonist – ausalt ja Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Fermentatsioonist – ausalt ja avameelselt. Hapendamise aabits, Rain Kuldjärv, Pegasus 2023 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Peeglit või tuld? Rasputin kui se..""London tules""Õmbleme veel""Vaikne tüdruk""Maastikud""Elektrotehnika""Narkootikumid""Takerdunud maa""Metsa taga ei ole mets (jutustus)""Mikrobioloogia (Микробиол..""Degas""Piparkoogipühad""Nõukogude Liidu Kommunistliku Par..""Anni rännuteel""Tuline jäätis""Elevantide surmaorg [jutt]""Elada mitmuses""elumõttelõngakera""Broilerkanade kasvatamine Ranna so..""Vinged päästesõidukid. Andmed j..""Peeglite linn. 2. raamat. Teekond ..""Valitud eesti rahvalaulud""Lucas""Tšingis-khaan on Ungern-Sternberg..""Kutsikad""Avatud pähklipuu""Surra kevadel""Ilus kaos""Delfiinilegendidest lennukiteni. L..""Õpetatud Eesti Seltsi aastaraamat..""Popol Vuh. Kitšee maiade raamat""Атлас пород кошек""Meistermängur (1. osa)""Kohtume trompetis! Elvis oli kapis..""Minu esimene raamat""Jänku-Jussi lood 1""Inimese keha""Taltsad unekäod""Valguse nimel (lühiromaan)""Kui isa kinkis raamatuid""Sailing and the Island of Saaremaa""Kevade I ja II. Pildikesi koolipõ..""Pukanuta""Haldjate elu""Pimedus""Jõumees Matsi uued juhtumused""Tales of Mystery and Imagination""Eilne valgus""Kodukoppel""Külm süda""Lõunahummogu lumm. 22. latsi ja n..""April love""Väike Villem""Kadrioru lood. Lapsed, kunstnikud ..""Spordi aastaraamat 1984-1985""Vademecum. Peeter Tulviste""Teach-in""Kultuurtehniliste tööde mehhanis..""Juhtimise alused""Rahvamajad Eestis 1920-1940""Surmahotell 1""#ükskilihaseiliigu""Südasuvel""Mammutikütid""Anna extra Maschen Kreativ AE 249""Kaks otsa. Estraadiintermeediumid""Minu euroopa perekond. Viimased 54..""Elavad ja surnud (romaan)""Hiir Sennimeri seiklused maakodus""Kohtunik ja tema timukas""Kadunud sümboli saladused""Elu on ilus""Vesse poeg (jutustus)""Liverpool Cathedral Choir ‎– C..""Peremees ja sulane. Jutte rahvanal..""Looming 1997/12""Armu süles""Hääd ööd! Emade õhtujutte""Viirastused päise päeva ajal""Täheatlas. Käsiraamat""Vaata oma ostukorvi""Kes külvab tuult""Rooma kirjanduse põhijooni""Keeda mulle üks muinasjutt!""Kolmanda korruse tagumise ajutine""Muinasjutte. Klassikalised lood""Reinkarnatsiooni saladus""Täielik andestus. Kuidas tulla to..""Inglilausuja""Lood võlumetsast""Inglid. Jumala salajased teenrid""Planeedid""Kolm juttu""Punaoja poisid""Austria""Suvest suveni. Romaan""Ado Grenzsteini lahkumine. Päät..""Lavendlituba""Teelehtedelt lugemine algajatele. ..""Journey to the Heart: Daily Medita..""Punamütsike""Pilkaja 2017/1. Pilke- ja naljaaja..""Kallile vanaisale""Võrukael. Jutustus lastele""Vallutaja Pelle I-II""Zahhar Berkut""Bresti kindlus""Maailma ajalugu""Mere kütkes. 20 aastat Saaremaa M..""Peterburi eestlased""Kasvatus põhikooli algastmes. Raa..""Öösel tehtud""Forsyte'ide saaga I""Tütar suitsust ja luust""Hoidised puuviljadest""Akadeemia 2018/1""Kannatus sai mulle võiduks""1945""Emil ja detektiivid""Üksikvanema käsiraamat""Tuul peas (jutustus)""Tarkpea tegutseb""Sotsialistlik Põllumajandus 1973/..""Sobib küll. Pilte elust"
124 tk kogusumma: 1116,90 EUR

Teema: Kokaraamatud
Pealkiri: Fermentatsioonist – ausalt ja avameelselt. Hapendamise aabits
Autor(id): Rain Kuldjärv
Kujundaja: Mai-Liis Raidaru


Kirjastus: Pegasus
Linn: Tallinn
Aasta: 2023
Originaalkeel:
ISBN: 9789916165539
Lehekülgi: 176

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 240x170
Suurus: Kõvakaaneline

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

Raamat “Fermentatsioonist – ausalt ja avameelselt” on muhe käsitlus hapendamise ja kääritamise teooriast ning jagab palju praktilisi nippe ja retsepte. Siin on soovitusi nii traditsioonilisi maitseid austavale hapendajale kui ka maitsenüansse hindavale julgele katsetajale. Autor õpetab, kuidas lisaks kurkidele ka teisi köögivilju hapendada, valmistada erinevaid kimtšisid ning maailma parimat seenesalatit. Põgusalt saab tutvuda ka hapendatud piimatoodete ja vürtsikilude valmistamisega. Loomulikult ei puudu siit ka kääritatud jookide valmistamise juhendid. See raamat on valminud tänu autori aastatepikkustele teadusuuringutele ja suurele isiklikule huvile fermentatsiooni vastu. Autori soov on, et fermenteeritud toitude populaarsus kasvaks ja need satuks sagedamini eestlaste toidulauale. Fermenteeritud toit on tervislik ja toetab seedimist ning immuunsüsteemi. Korrektselt hapendatud ja kääritatud toit säilib kaua ning on seeläbi parem ka keskkonnale, sest vähendab toidu raiskamist Katseta julgelt retseptidega ja mitmekesista oma toidulauda! Rain Kuldjärv on toiduteadlane, -uuendaja ja -entusiast ning ekspert fermentatsiooni ja sensoorika valdkonnas. Ta on töötanud üle 15 aasta Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskuses (TFTAK), kus ta praegu juhib funktsionaalsete toitude ja jookide arendussuunda. Raini igapäevatöö eesmärk on arendada koostöös Eesti ettevõtetega uudseid, tervislikke ja innovaatilisi tooteid, mis on konkurentsivõimelised ka maailmaturul. Rain teab Eesti toitu läbi ja lõhki – ta on juba mitu aastat konkursi “Eesti parim toiduaine” valimiskomisjoni esimees, “Parima talutoidu” komisjoni esimees ja Tunnustatud Eesti Maitse pääsukesemärgi komisjoni liige.

Märksõnad:
Kirjastus Pegasus
fermentatsioon
hapendamine
toiduainete töötlemine
köögiviljad
seened
joogid
piimatooted
kilu
toiduretseptid
käsiraamatud

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Kokaraamatud alla viimati lisatud:

Väikesele kokale. Nõuandeid ja retsepte,
Ersen, 1995, hind: 4,50 eurot

Vürtsikad hoidised eksootilistest viljadest,
Ilo, 2012, hind: 5,50 eurot

Koostanud: Pirjo Kyötavuori jt, Sendiveeretaja kokaraamat,
Sinisukk, 2000, hind: 6,00 eurot

Lia Virkus, Pille Enden; tekst: Maire Suitsu ; toimetanud Velve Saar, Kama. Eesti rahvustoit,
Ajakirjade Kirjastus AS, 2015, hind: 13,00 eurot

Toimetanud: Riina Tammsaar, Pühapäevalõuna,
Maalehe Raamat, 1996, hind: 4,00 eurot

Anne Willan, Salatite valmistamine,
Dorling Kindersley, 1997, hind: 4,00 eurot

Siire Vanaselja, Lia Virkus; toimetanud Eha Kõrge, retseptid toimetanud Tiina Lebane, Aias sajab saia,
Varrak, 2024, hind: 18,00 eurot

koostanud Chantal Duroy, Hõrgutavad itaalia toidud,
Tormikiri, 2003, hind: 5,00 eurot

Koostanud Antonio Colombo, Maitsvad Itaalia lihatoidud,
Tormikiri, 2003, hind: 6,00 eurot

Ida Savi, Saiad, pirukad, koogid,
Valgus, 1989, hind: 5,70 eurot



Kokaraamatud all on 2383 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Fermentatsioonist – ausalt ja avameelselt. Hapendamise aabits, Rain Kuldjärv, Pegasus 2023 | vanaraamat.ee
Fermentatsioonist – ausalt ja avameelselt. Hapendamise aabits, Rain Kuldjärv, Pegasus 2023 | vanaraamat.ee
Fermentatsioonist – ausalt ja avameelselt. Hapendamise aabits, Rain Kuldjärv, Pegasus 2023 | vanaraamat.ee
Fermentatsioonist – ausalt ja avameelselt. Hapendamise aabits, Rain Kuldjärv, Pegasus 2023 | vanaraamat.ee
Fermentatsioonist – ausalt ja avameelselt. Hapendamise aabits, Rain Kuldjärv, Pegasus 2023 | vanaraamat.ee
Fermentatsioonist – ausalt ja avameelselt. Hapendamise aabits, Rain Kuldjärv, Pegasus 2023 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud