7 teed ideaalse partnerini Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! 7 teed ideaalse partnerini. Positiivsustreening partneri leidmiseks, Vera Peiffer, Odamees 2001 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Sigalate ja seafarmide rekonstruee..""Eesti NSV maafond ja selle põllum..""Vanemuine 1865-1925""Taimekaitse kombineeritud meetodid..""Lõpetamata laulud (luuletused)""K nagu kull""Väetismajanduse korraldamine. Org..""Harmooniline rikkus""Unustatud sõdur. Esimene osa""Jogurtikokteil""Söötade tootmine""Purpurpunaste pilvede maa""Seitsmes päev""Lapsevaev""Лошади и уход за ни..""Trini. Jutustus indiaanlasepoisist""Leivalõhnalised käed""Jäljed lumel""Süüdimatus""Kaev ja teisi jutte""Valgekihv""Veiste sigimatuse ja kunstliku see..""Meie tähtsamad kartulihaigused, n..""Prints ja kerjus""Feliks Õnnelik""Jumala partnerid. Piibli tõed ann..""Teater. Muusika. Kino 2009/11""Teatrielu 2002""Katõsa näutõmängu""Книга, которая леч..""Täitsapoiss""Teater. Muusika. Kino 2014/6-7""Lavinia, Vana-Rooma tüdruk""Kariibi mere piraadid. Võõrastel..""Väetised ja nende kasutamine""Kolmas Silm 2004/6""Sordiaretus ja seemnekasvatus X. P..""Maisikasvatus""Põllumajandusloomade kastreerimin..""Komplutt""Karl Ots""Kolmas Silm 2004/7""Teater. Muusika. Kino 2015/6""Laul armastusest (Kozõ Korpeš ja..""Kingitused""Asemik""Teatriaeg liigub kiirelt. Valik te..""Dramaturgia võluriik""Balletivihik""Jeesus terapeudina. Tähendamissõ..""Menu hind on valu. Teatrimõtteid ..""Paradoks 2005/7. Intrigeerivad elu..""Mister McKinley pagemine. Filmists..""Buddhismi lühike ajalugu""September""Looming 1997/8""Mullivesi""Kaks leeri. Dramaatiline jutustus ..""Avasta spirograafia. Värvivihik"
59 tk kogusumma: 419,20 EUR

Teema: Eneseabi
Pealkiri: 7 teed ideaalse partnerini. Positiivsustreening partneri leidmiseks
Autor(id): Vera Peiffer

Kirjastus: Odamees
Linn: Tallinn
Aasta: 2001
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Eve Sooneste
ISBN: 998589104X
Lehekülgi: 122

Seisukord: normaalses korras raamat

Mõõdud: 150 × 227 mm
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, pehmete kaantega

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 102

Mitte keegi ei pea elama üksinda, kui ta seda ei taha. Positiivse ellusuhtumise, eneseusalduse ja järjekindluse abil leiab iga inimene sobiva partneri.
oled sa päris kindel, et tahad partnerit? Kui oled, siis hoidu pessimistidest!
ära otsi head, vaid parimat partnerit: rõhk kvaliteedile!
hoidu suhetest «lühimaajooksjatega»! Millest neid ära tunda?
arenda eneseusaldust, kannatlikkust ja vastupidavust!

Psühholoog ja psühhoterapeut Vera Peiffer kirjeldab oma Londoni-praktikast pärit eluliste näidete varal, kuidas õnne leida.
Mõtle nende näidete üle!


Originaali pealkiri Die 7 wege zum Traumpartner. Eesti keeles

Märksõnad:
eneseabi
paarisuhted
positiivne mõtlemine
paarisuhted
edukus
eneseabi
positiivne mõtlemine
eneseusaldus
nõuanded

Hind: 4,00 EUR
Teema Eneseabi alla viimati lisatud:

Toivo Niiberg, Õnnelikkuse allikail,
Eesti Ajalehed, 2010, hind: 11,00 eurot

Dale Carnegie, Kuidas võita sõpru ja mõjustada inimesi,
Perioodika, 1991, hind: 5,00 eurot

Lavinia Plonka, Keha kõneleb,
Ersen, 2007, hind: 16,00 eurot

Maaja Kallast, Käitumise kuldvara. Seltskonnas. Riietus ja suhtlemine,
Aed, 2006, hind: 13,00 eurot

Colleen Moriarty, Kiiresti seksikate kõhulihasteni,
Ersen, 2005, hind: 8,00 eurot

Nick Harper, Tõelise mehe põhioskused [käsiraamat meestele],
Ersen, 2008, hind: 12,00 eurot

Andrew Goliszek, Kuidas juhtida stressi 60 sekundiga,
Ilo, 1997, hind: 4,00 eurot

Mark Williams, Danny Penman, ÄRKSUS. Tee rahuni pöörases maailmas (CD puudub!!!),
Pegasus, 2016, hind: 8,00 eurot

Dale Carnegie, Ärge muretsege, hakake elama!,
Ilo, 1992, hind: 4,70 eurot

Rhonda Byrne, Saladus,
Pilgrim, 2008, hind: 18,00 eurot



Eneseabi all on 1355 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
7 teed ideaalse partnerini. Positiivsustreening partneri leidmiseks, Vera Peiffer, Odamees 2001 | vanaraamat.ee
7 teed ideaalse partnerini. Positiivsustreening partneri leidmiseks, Vera Peiffer, Odamees 2001 | vanaraamat.ee
7 teed ideaalse partnerini. Positiivsustreening partneri leidmiseks, Vera Peiffer, Odamees 2001 | vanaraamat.ee
7 teed ideaalse partnerini. Positiivsustreening partneri leidmiseks, Vera Peiffer, Odamees 2001 | vanaraamat.ee
7 teed ideaalse partnerini. Positiivsustreening partneri leidmiseks, Vera Peiffer, Odamees 2001 | vanaraamat.ee
7 teed ideaalse partnerini. Positiivsustreening partneri leidmiseks, Vera Peiffer, Odamees 2001 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud