Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
In manibus portabunt. Kätel kantud. Einar Laigna luguAutor(id): Einar Laigna
Kirjastus: Üksühene
Linn: Tallinn
Aasta: 2024
Originaalkeel:
ISBN: 9789949668861
Lehekülgi: 264
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 240x160
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Einar Laigna (sünd 1937) on tähelepanuväärne isiksus Eesti avalikus elus: hinnatud lektor ja ajaloofilosoof, vaimulik, erusõjaväelane, käsitöömeister. Võrratu ajalootaju annab tema mõtetele erilise, ajastuteülese perspektiivi. Einar Laignat on kardetud ja armastatud - ta on mees, kes ütleb tõtt. Laigna on väärtustanud füüsilist ja vaimset pingutust. Metallitöö, kulturism, filosoofia- ja teoloogiaõpingud, kõike on ta teinud kire ja andumusega, olles kujunenud mitmel alal eksperdiks ja õpetajaks. Käesolev raamat on tagasivaade Einar Laigna eluteele, kus leidub kohtumisi suurepäraste inimestega ning loomulikult ka inimlike puuduste ja nõrkustega. Oma elule vaadates tõdeb Einar Laigna vaid üht: "Olen kätel kantud!"
Märksõnad:
Kirjastus Üksühene
Laigna, Einar, 1937-
vaimulikud
filosoofid
teoloogid
sõjaväelased
Eesti (riik)
intervjuud
mälestused
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
In manibus portabunt. Kätel kantud. Einar Laigna lugu, Einar Laigna, Üksühene 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Karl Norbert Mrasek, Balthasar Neumann. Suure barokkarhitekti eluromaan,
Kunst, 1994, hind: 3,20 eurot
Piret Põldver, Hoog,
Kastani Tänava Kirjastus, 2022, hind: 9,00 eurot
Kaarel Karm, Helvi Einas (toimetaja), Lehitsedes töölehekülgi,
Eesti Raamat, 1983, hind: 3,50 eurot
Joshua Rubenstein, Stalini viimased päevad,
Äripäev, 2016, hind: 25,00 eurot
Mihkel Raud, Musta pori näkku,
Tammerraamat, 2008, hind: 14,00 eurot
Priit Kuusk, Veljo Tormis. Jonni pärast heliloojaks!,
Prisma Print, 2000, hind: 21,00 eurot
Georgi Žukov, Meenutusi ja mõtisklusi,
Eesti Raamat, 1984, hind: 5,00 eurot
Coryne Hall, Keiserlik baleriin. Matilda Kšessinskaja ja Romanovid,
Kunst, 2007, hind: 25,00 eurot
Brooke Desserich ja Keith Desserich, Kirjad Elenalt,
Eesti Ajalehed, 2010, hind: 8,00 eurot
Kirjastus SE&JS, Gunnar Aarma. Täiesti vaba mees,
SE&JS, 2022, hind: 15,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4466 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!