Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
PerekonnapäevikAutor(id): Carolyn Brown
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2020
Originaalkeel:
ISBN: 9789949826117
Lehekülgi: 280
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 208x140
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
"Ühine miljonitega, kes on armunud New York Timesi bestsellerite autorisse Carolyn Browni ja loe tema pöördelist, sajandat romaani.
Viimase piirini viidud üksikema Lily Anderson otsustab oma mässumeelsed lapsed õigele teele juhatada. See tähendab nendelt mobiiltelefonide ja arvutite äravõtmist – vähemalt ajutiselt – ning kolimist Texase osariigis Comforti väikelinnas asuvasse majja, kus Lily oli üles kasvanud. Teda ootab aga ees suurem katsumus kui kaks mossitavat last.
Majas elab kauaaegne rentnik, kena keskkooliõpetaja Mack Cooper. Kokkulepe: ainult majanaabrid. Tähelepanu, mida Mack lastele pöörab, hakkab aga Lily tõrjuvat südant soojendama. Siis leiab Lily vana nahkköites päeviku, milles viis põlvkonda tema naissoost esivanemaid oma raskusi ja unistusi on jaganud. Lily jaoks on see kosutav meeldetuletus perekonna ja armastuse tähtsusest.
Nüüd on Lily kord kalliks peetud perepäevikusse uus põnev peatükk lisada, kuid see tähendab uut algust ja võimaluse andmist mehele, kes võib lõpuks nende maja koduks muuta."
Originaali pealkiri The Family Journal. Eesti keeles
Märksõnad:
Ersen
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Perekonnapäevik, Carolyn Brown, Ersen 2020Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Herbert Adams, Naine mustas,
Eesti Raamat, 1998, hind: 9,00 eurot
Lion Feuchtwanger, Vennad Lautensackid (romaan),
Eesti Raamat, 1977, hind: 6,00 eurot
Petra Oelker, Surm tollimaja ees. Ajalooline kriminaalromaan,
Eesti Raamat, 1999, hind: 8,00 eurot
Maurice Leblanc, Kolmekümne kirstu saar,
Kuldsulg, 1995, hind: 3,00 eurot
Mika Waltari, , komissar Palmu,
Eesti Raamat, 1996, hind: 6,00 eurot
Victoria Hislop, Saar. Sari Varraku ajaviiteromaan,
Varrak, 2013, hind: 9,00 eurot
Maimu Berg, Kirjutajad. Seisab üksi mäe peal,
Eesti Raamat, 1987, hind: 4,00 eurot
Mika Waltari, Komissar Palmu eksitus. Detektiivromaan,
Eesti Raamat, 1996, hind: 9,00 eurot
Jakob Wassermann, Christoph Kolumbus,
Monokkel, 2004, hind: 9,00 eurot
Erle Stanley Gardner, Viirastusliku varanduse juhtum,
Elmatar, 2004, hind: 3,50 eurot
Ilukirjandus all on 22978 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!