Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Presidendi suur saladus (jutustus)Autor(id): Contra (Margus Konnula)
Kirjastus: Mina Ise
Linn: Piitsaküla (Võrumaa)
Aasta: 2004
Originaalkeel:
ISBN: 9949104106
Lehekülgi: 106
Seisukord: esimesed lehed pisut lainelised, kaaned normaalses korras, sisu olemas ja loetav
Mõõdud: 145 × 204 mm
Suurus: tavaformaadis pehme kaanega raamat
Sisu:
«Mina tahan täna ise Beckham olla!» nõudis Olavi.
Kaks kümneaastast jõnglast lippasid heinamaale, et alustada igapäevast pallitoksimist. Olavi oli nädal aega varem saanud sünnipäevaks uhke puna-sini-valgekirju jalgpalli. Onu Sanderi valvsa pilgu all niitsid poisid kasutuna seisvast karjamaast tubli lahmaka endale mänguplatsiks, ka jalgpallivärava kokkuklopsimine käis nende käes kähku.
Ühest väravast piisas, sest pisikeses Sokikülas elas lisaks Olavile ja Veikole veel ainult kaks last, aga Piret kui plikatirts ei tulnud arvesse, pisut vanem Jaan seevastu istus esimesel võimalusel ratta selga ja põrutas Suurevarba poole. Suurevarba, nagu nimigi seda aimata laseb, oli tunduvalt suurem koht ja sealt leidis Jaan omavanuste seltskonda. Kaks aastat nooremate «titadega» ta suurt mängida ei viitsinud. Onu Sander, kes oli juba pensionär, ja vaba aega oli tal palju, seltsis küll poistega meeleldi, aga vutitagumise jaoks arvas oma jalad liiga vanad olevat.
eesti lastekirjandus, jutustused
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Presidendi suur saladus (jutustus), Contra (Margus Konnula), Mina Ise 2004Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid alla viimati lisatud:
Eno Raud, Kalevipoeg,
Eesti Raamat, 1976, hind: 9,90 eurot
Eno Raud, Lugu lendavate taldrikutega,
Eesti Raamat, 1973, hind: 6,00 eurot
Heiki Vilep, Une-Mati viimased udujutud,
A-Disain, 2019, hind: 9,50 eurot
Herta Laipaik, Professor Lillepooli kroonika,
Eesti Raamat, 1982, hind: 3,00 eurot
Aimée Beekman, Tondinahad,
Eesti Raamat, 1983, hind: 4,00 eurot
Eno Raud, Huviline filmikaamera (jutustus),
Eesti Raamat, 1969, hind: 3,50 eurot
Juhan Kunder, Ahjualune,
Perioodika, 1985, hind: 4,00 eurot
Heljo Mänd, Helle Raigna, Meeta Terri, Karu-aabits,
Valgus, 1983, hind: 5,00 eurot
Oskar Luts, Nukitsamees,
Eesti Raamat, 1973, hind: 5,00 eurot
Iko Maran, Kirjud lood,
Eesti Raamat, 1970, hind: 2,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid all on 3696 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!