Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
SuudlusAutor(id): Danielle Steel
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2003
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Ilme Rääk
ISBN: 9985766423
Lehekülgi: 334
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 149 × 216 mm
Suurus: tavaformaadis kõva kaanega
Sisu:
#T287# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL.
Isabelle Forrester on väljapaistva Pariisi pankuri eeskujulik abikaasa. Pankuril pole aga oma naise vastu juba ammu mingeid tundeid. Pikki aastaid mööduvad Isabelle'i päevad raskesti haiget poega Teddyt põetades ning hoolitsedes selle eest, et teismelise tütre Sophie elu nende Pariisi kodus võimalikult õnnelikuks teha.
Isabelle'i erakuelus on siiski ka üks salajane rõõm: telefonisõprus ühe ameeriklasest võimuärimehega, kes liigub kõige kõrgemates poliitilistes ringkondades ning kelle abielust sarnaselt Isabelle'i omaga on järel vaid kest. Bill Robinson hindab kõrgelt Isabelle'i erakordselt kaunist välimust ja säravat intellekti, tema jaoks on Isabelle hingesugulane, kes kaugelt ookeani tagant teda oma soojuse ja õrnusega puudutab. See eriline suhe aitab neil üle saada südamevalust, mida põhjustavad nende mõlema tühjad abielud.
Isabelle ja Bill kohtuvad Londonis ja mõne kauni süütut rõõmu täis päeva jooksul leiavad nad, et nende sõprus on muutumas millekski enamaks. Siis leiab aga aset ühe terashiiglase kokkupõrge teisega, mis paiskab kaks inimest uutele radadele. Koos kannatavad nad valu, kuid näevad ka uusi võimalusi. Londoni haigla jahedate steriilsete seinte vahel klammerduvad Isabelle ja Bill teineteiselt tuge otsides kõvasti elu külge.
Mööduvad päevad, nädalad, kuud. Muljutud ja rusutud kehad küll paranevad ning Bill ja Isabelle leiavad tagasitee endisesse ellu, kuid nüüd pannakse proovile mõlema hing ja süda. Armastuseta abielu, uued kaotused, pettumused ja meeleheide - kogu see sasipundar ähvardab need kaks inimest uuesti lahutada. Kumb on kallim, kas armastus või vabadus, kas üks välistab teise? Ainuõiget vastust otsides kipuvad Isabelle'i ja Billi teed lahku minema, võimalik, et jäädavalt.
Originaali pealkiri: The kiss
ameerika ilukirjandus, romaanid, armastusromaanid, ajaviitekirjandus
Hind:
14,00 EURTeema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Ernest Hemingway, Vanamees ja meri,
Eesti Raamat, 1985, hind: 8,00 eurot
Sally Beauman, Rebecca lugu,
Varrak, 2002, hind: 7,00 eurot
Maeve Binchy; Toimetanud: Triin Kaalep, Punane sulg,
Varrak, 2003, hind: 12,00 eurot
Bernard Cornwell, Sharpei laskurid. Richard Sharpe ja Prantsuse sissetung Galiitsiasse 1809. aasta jaanuaris,
Varrak, 1998, hind: 9,00 eurot
Toni Morrison, Armas. XX sajandi romaan,
Eesti Päevaleht, Mediasat Group, 2006, hind: 14,00 eurot
Aleksandr Grin, Punased purjed,
Eesti Raamat, 1983, hind: 4,50 eurot
Joseph Conrad, Nostromo,
Eesti Raamat, 1997, hind: 6,00 eurot
Margaret Craven, Öökull huikas mind,
Kupar, 1991, hind: 6,00 eurot
Santa Montefiore, Meelespeasonaat,
Varrak, 2004, hind: 5,00 eurot
Jeffrey Archer, Kas räägime sellest ka presidendile?,
Kuldsulg, 1995, hind: 4,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7038 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!