Teema: Keel ja kirjandus
Pealkiri:
Stahli mantlipärijad. Eesti keele uurimise luguAutor(id): Reet Kasik
Kirjastus: TÜ Kirjastus
Linn: Tartu
Aasta: 2011
Originaalkeel:
ISBN: 9789949196326
Lehekülgi: 306
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 180 × 252 mm
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Raamat hõlmab ühe mahuka ja keskse valdkonna eesti rahvuslikust kultuuri- ja teadusloost - eesti keele uurimise, millest seni terviklik käsitlus on puudunud. Raamatu sihtrühmaks on eelkõige keeleteadlased aga ka kõik Eesti kultuuriloost huvitatud inimesed. Samuti on see kasutatav õppevahendina keeleteadust õppivatele üliõpilastele.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Stahli mantlipärijad. Eesti keele uurimise lugu, Reet Kasik, TÜ Kirjastus 2011Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
V. Pronnikov, I. Ladanov, Jaapanlased. Etnopsühholoogilised visandid,
Olion, 1992, hind: 7,50 eurot
Koostanud Mall Hiiemäe, Eesti rahvakalender VI,
Eesti Raamat, 1994, hind: 27,00 eurot
Matthias Johann Eisen. Koostanud Herbert Tampere, Esivanemate varandus (muistendid),
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 6,00 eurot
Toimetanud Ülo Tedre, Eesti rahvalaulud 3. kd. 2. vihk. Antoloogia,
Eesti Raamat, 1971, hind: 6,00 eurot
Koostanud Reet Hiiemäe, Eesti õpilaste üleloomulikud kogemused,
Eesti Kirjandusmuuseum, 2019, hind: 6,00 eurot
Pille Runnel, Osalus muuseumides,
Eesti Rahva Muuseum, 2014, hind: 15,00 eurot
Tartu Ülikool, Viljandi Kultuuriakadeemia, rahvusliku käsitöö osakond; peatoimetaja ja eessõna: Priit-Kalev Parts, tegevtoimetaja Madis Rennu, Käegakatsutav / The tangible. Studia Vernacula 5/2014,
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, 2014, hind: 8,00 eurot
Hella Keem, Eesti murded III. Tartu murde tekstid,
Valgus, 1970, hind: 14,00 eurot
Koostanud Martin Kala. Toimetaja Tiina Väljaste. Eessõna: Toomas Hendrik Ilves, Eesti mütoloogiad. Arvamusring tänase Eesti teemadel,
Eesti Päevaleht, 2008, hind: 13,00 eurot
Juri Lotman, Kultuur ja plahvatus,
Varrak, 2001, hind: 34,00 eurot
Kultuur all on 4843 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!