Lispeth Lugusid Indiast ja Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Lispeth. Lugusid Indiast ja mujalt maailmast, Rudyard Kipling, Eesti Raamat 2008 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Looja ees. Kõned ja kirjad""Päikesesoe maakivi""Ninasarvik, kes sai endale kingad ..""Paeltikandi piibel""Koertest arstid. Kuidas meie parim..""Tekkeloo hoidja. Inimkonna peidetu..""Kas see on inimene""Sajandite testament. Põnevik""Neetud asjad. Kummalised, aga tõe..""Graali lapsed. Ajalooline romaan""Lobatševski geomeetria""Bernini büst""Öösel tehtud""Teoreetiline mehaanika. Õppevahen..""Aus Klaus . ''Päris-Pikk''. Jõul..""Loodusesõber. 4/2009 Loomaaia juu..""Hiina tušimaali piibel. 200 motii..""Stone Cold (Camel Club #3)""Eesti-itaalia sõnastik / Estone-i..""Võilill""Televisioonitehnika""Et oleks rahu. Jutluseraamat""Väike kalaraamat. Eesti 40 tuntud..""Pitsilised koekirjad""Meie linnud""Heasse vormi koos koeraga. Tervise..""Kummi-Tarzan ja teised""Geneetika ja selektsioon metsamaja..""Origami entsüklopeedia. Rikkaliku..""Minu esimene läptop (huumorit)""Kolm kirstu""Eesti ajaloolised kõned""Plaani poe lähedal. Võrumaa jutt..""Gruusia muinasjutte. Saja rahva lo..""Kim""Kagu-Aasia maad. Poliitiline ja ma..""Eesti järvi (16 kaardi komplekt)""Rahvas - see tähendab inimesi. So..""Gori. Elust ja tööst""Vääriselupaigad. Hoides vääris..""Koo ise! Kuduja aastaring — 52 l..""Forsyte'ide saaga I-III""Dieet keha kaosest jagusaamiseks""Mind ei ole olemas ma mõtlesin en..""Ema ja laps [praktiline käsiraama..""Täheke 2019/4""Armastus kui alkohol""Lood Kukeleegua linnast I-II""Füüsika. VII klassile""Eesti rahvakooli ja pedagoogika aj..""Tõusulained. Triloogia II. osa""Krohvi- ja plaatimistööd""Pro ethnologia 13. Ethics in cultu..""Tiberius. Ajalooline romaan""Minu elu peopesal""Gustav Ernesaks. Mu isamaa on minu..""Meeskoorilaule""Lutikas. Saun""Kuulsaid loodusmälestisi""Surrender""Венок из слез души ..""Viimne linn""Ametniku keelekäsiraamat. Õigusa..""Hõrgutavad itaalia toidud""Taimetark III. Meie aia-ajakiri. 3..""Heegeldamine III-V klassile""Valeühendus. Tõde mobiiltelefoni..""Vein. Avastamisretke ja nauding. M..""Äriplaneerimine. Kuidas jõuda õ..""Petetud tähed. Aserbaidžaani jut..""Laule pulmadeks""Ferdi Sannamees 1895-1963""Väike unesümbolite leksikon""Vabastamislahingutes""Naiste ja meeste ülerõivaste kon..""Ingli ilmutus. Kuidas muuta maailm..""Panoptikon""Jumalate jäljed. Alguse ja lõpu ..""Häid sõpru on raske leida. Aita ..""Star Wars (piiratud trükiarvuga f..""The Missing Pieces of Sophie McCar..""Õhuraamat""Endis-Eesti elu-olu IV. Lugemispal..""Marsi orjusest lahti! Satiirivalim..""Vabamüürlus. Sümbolid, saladuse.."
85 tk kogusumma: 793,40 EUR

Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri: Lispeth. Lugusid Indiast ja mujalt maailmast
Autor(id): Rudyard Kipling
Kujundaja: Heino Kersna


Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2008
Originaalkeel:
ISBN: 9789985656921
Lehekülgi: 319
Sari: Nobeli laureaat

Seisukord: normaalses seisukorras raamat, raamatukogu ja raamatukogust mahakandmise tempel sees

Mõõdud: 145 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. VPT

Inglise kirjaniku, Nobeli preemia laureaadi Rudyard Kiplingi (1865–1936) loomingu põhiosa moodustavad lühijutud. Käesoleva valiku kakskümmend juttu pärinevad tema mitmest loominguperioodist ja on valitud tunnustatud Kiplingi loomingu asjatundjate hinnangute alusel; juttude temaatika on lai – inimsuhted, loomad, masinad, mereelu, Esimene maailmasõda, õuduslood ja müstika, ning kõige tähtsam valdkond – India, selle olustik ja inimesed.

Sisukord:
Mää, mää, must lammas
Muhammad Dini lugu
Suddhoo majas
Reamees Ortherise hullus
Siga
Lispeth
Teeäärne komöödia
Imray äkiline ilmumine
Mässaja Moti Guj
Pantvang Garm
Tõsiasi
Brugglesmith
007
Malta Kass
Perearst
Regulus
Minu poja naine
Kaevikute Madonna
Rikutud koidik
Aednik


Märksõnad
inglise
ilukirjandus
jutud

Hind: 8,00 EUR
Otsing autori järgi:

Rudyard Kipling, Kim,
Eesti Raamat, 1996, hind: 6,00 eurot

Rudyard Kipling, Muinaslugusid,
Eesti Raamat, 1983, hind: 5,00 eurot

Rudyard Kipling, Elevandilaps (muinasjutt),
Eesti Riiklik Kirjastus, 1963, hind: 4,00 eurot

Rudyard Kipling, Muinaslugusid,
Varrak, 2016, hind: 9,00 eurot

Rudyard Kipling, Mowgli,
Eesti Raamat, 1969, hind: 10,50 eurot

Rudyard Kipling, Mowgli,
Koolibri, 1992, hind: 5,50 eurot

Rudyard Kipling, The Jungle Books,
Signet, 1961, hind: 6,00 eurot

Rudyard Kipling, Julged kaptenid,
Ersen, 1999, hind: 10,00 eurot

Rudyard Kipling, Kass, kes kõndis omapead (jutustus),
Eesti Raamat, 1969, hind: 2,50 eurot

Rudyard Kipling. Koostanud Raul Sulbi, Viirastuslik rikša,
Fantaasia, 2003, hind: 5,00 eurot

Rudyard Kipling, Haldjamäe vembumees,
Varrak, 1996, hind: 9,00 eurot

Teema Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:

Hans Bossendorf (Bossendorf = Possendorf, Hans, pseud. = Mahner-Mons, Hans), Bux,
1995, hind: 4,00 eurot

Penny Vincenzi, Midagi ohtlikku. Triloogia Ajastu ahvatlused II osa. 2. raamat,
Varrak, 2007, hind: 4,00 eurot

Erich Maria Remarque, Lissaboni öö,
PAF, 1993, hind: 10,00 eurot

Desiderius Erasmus, Narruse kiitus,
Eesti Raamat, 1967, hind: 6,00 eurot

Michael Shaara, Surmainglid. Ajalooline romaan,
Kunst, 1998, hind: 5,00 eurot

Rabindranath Tagore, Mashi ja teised lood,
Härmametsa talu kirjastus, 1999, hind: 4,00 eurot

Luc Lang, 1600 kõhtu,
Tänapäev, 2001, hind: 5,00 eurot

William Golding, Kärbeste jumal. Mereristsed,
Eesti Raamat, 1989, hind: 10,00 eurot

Douglas Coupland, Tüdruksõber koomas,
Hotger, 2004, hind: 4,00 eurot

Laszlo Passuth, Laguunid,
Kunst, 1997, hind: 5,00 eurot



Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7227 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Lispeth. Lugusid Indiast ja mujalt maailmast, Rudyard Kipling, Eesti Raamat 2008 | vanaraamat.ee
Lispeth. Lugusid Indiast ja mujalt maailmast, Rudyard Kipling, Eesti Raamat 2008 | vanaraamat.ee
Lispeth. Lugusid Indiast ja mujalt maailmast, Rudyard Kipling, Eesti Raamat 2008 | vanaraamat.ee
Lispeth. Lugusid Indiast ja mujalt maailmast, Rudyard Kipling, Eesti Raamat 2008 | vanaraamat.ee
Lispeth. Lugusid Indiast ja mujalt maailmast, Rudyard Kipling, Eesti Raamat 2008 | vanaraamat.ee
Lispeth. Lugusid Indiast ja mujalt maailmast, Rudyard Kipling, Eesti Raamat 2008 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud