Teema: Esoteerika
Pealkiri:
Kellest me põlvneme. Himaalaja teadusliku ekspeditsiooni sensatsioonilised tulemusedAutor(id): Ernst Muldašev
Kujundaja: Tiiu Pirsko
Kirjastus: Pegasus
Linn:
Aasta: 2005
Originaalkeel: vene keelest
Tõlkija: Aimi Raudam
ISBN: 9949409713
Lehekülgi: 461
Seisukord: pisut kulunud kaaned, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 140 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Miks vaatavad inimesed üksteisele silma? Põhjust uurides pani Ernst Muldašev, Venemaa tuntuim silmakirurg, aluse teadusharule, mida nimetati oftalmogeomeetriaks. Selgus, et inimsilma geomeetrilisi parameetreid analüüsides on võimalik tuvastada isikut, tema rahvust, rassi, haigusi jm. "Statistiliselt keskmised silmad" kuuluvad aga tiibeti rassile, mis viitab, et inimkonna migratsioon on saanud alguse Tiibetist.
Oma teaduslikul ekspeditsioonil Transhimaalajasse jõudis uurimisgrupp inimkonna suurima saladuse − geenifondini. Sealsetes maa-alustes sügavustes asuvad somadhi seisundis "konserveeritud", erinevatest tsivilisatsioonidest pärit inimesed. Inimkonna geenifondi väärtus on ülimalt suur − see peab tagama inimkonna taassünni globaalse katastroofi või olemasoleva maapealse tsivilisatsiooni enesehävitamise puhul.
Raamatus analüüsitakse Tiibeti templites kujutatud silmade omaniku välimust, esitatakse ekspeditsioonil laamadelt, gurudelt ja svaamidelt kogutud faktimaterjali, otsitakse vastuseid küsimustele "Kes on Buddha?" ja "Millised tsivilisatsioonid on eksisteerinud Maal enne meid?" ning arutletakse inimkonna geenifondi, saladuslike Šambala ja Agarta, inimeste üksinduse, aga ka headuse, armastuse ja kurjuse rolli teemadel.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kellest me põlvneme. Himaalaja teadusliku ekspeditsiooni sensatsioonilised tulemused, Ernst Muldašev, Pegasus 2005Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Esoteerika alla viimati lisatud:
David Fontana, Kuidas mediteerida. Meelerahu, enesetunnetuse ja sisekaemuse kunst,
Huma, 2000, hind: 11,00 eurot
Vigala Sass (Aleksander Heintalu), Minu raviraamat 1. Kuidas ma ravisin rahvast. Ravimise viis ja ravi põhimõtted (Minu raviraamat 1. Kuidas ma ravin rahvast),
1991, hind: 8,00 eurot
Vigala Sass, Minu arengutee 2. Kuidas ma saavutasin ülitundlikkuse. Võib-olla – infoväli!,
Arbuja, 1992, hind: 5,00 eurot
Osho. Toimetanud Leelo Laurits, Julgus. Õnn, mis tärkab seestpoolt,
Pilgrim, 2009, hind: 9,00 eurot
Carlos Castaneda, Lõpmatuse aktiivne külg,
2002, hind: 15,00 eurot
Valeri Sinelnikov, Ole oma elu peremees. Kuidas saada oma elu peremeheks,
Pegasus, 2012, hind: 20,00 eurot
Osho. Toimetanud: Leelo Laurits, Osho. Emotsioonid. Vabanemine vihast, kadedusest ja hirmust,
Pilgrim Group OÜ, 2014, hind: 8,00 eurot
Ken Wilber, Eedenist alates. Transpersonaalne vaade inimese evolutsioonile,
Transpersonaalse psühholoogia varamu, 2014, hind: 19,00 eurot
Mario Reading, Nostradamuse 100 tippennustust,
Sinisukk, 2010, hind: 25,00 eurot
Sandra Otsus, Jäneda nõid,
Sünnimaa, 2004, hind: 7,00 eurot
Esoteerika all on 2082 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!