Chanel Elu nagu muinasjutt, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Chanel. Elu nagu muinasjutt, Alfonso Signorini, Ersen 2012 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Esimesed sammud Hiina kalligraafia..""Kuldaväärt kaaslane""Vältimatu lõpp""Hõrgutavad dieettoidud""Suur sudoku""Halduskohtumenetluse seadustik Jõ..""1917: kuidas see oli? Koomiks 1917..""Tehnika ja Tootmine 1961/8""Feng shui algajaile""Eesti elusloodus. Kodumaa looduse ..""Piletita külmale maale""Abiks mehhanisaatorile. Juhend- ja..""Töösuhteid reguleerivad õigusak..""Paide - Eestimaa süda (artiklikog..""Tema Majesteet""Eestist ja ettepoole. Valik artikl..""Hoidised puuviljadest""Marksismi kolm allikat ja kolm kom..""Metsatarga ravimtaimed. Kodused re..""Matched""Добрый Заступник м..""Siluett 1992/2. Sügis""Looming 2023/5""Laul armastusest (Kozõ Korpeš ja..""Jaakobuse kiri""Metshaldjas. Kas mees või laps""Vene küsimus ja Eesti valikud""Arvjoonised""Kakskümmend üks moraalset mõrva..""Monster""Pidu ilumüüri ääres""Soome õigusajaloo põhijooned""Visandeid minu elust""Tee õnnele""Füüsilisest isikust ettevõtja k..""Tervendaja 2017/9""Mere ja taeva vahel (jutustused)""Tartu Riiklik Kunstimuuseum. Kogud..""Ehitusettevõtte finantseerimine j..""Tortilla Flati agul""Laulge kaasa! 23""Põlev pärisosa""Viis tuhat päeva""Hullud päevad""Rüütel""Kui sa mind ei armasta, ära mine ..""Mirdi-Mirjami lood. Loe ja värvi""Muinasjutte""Mood ja stiil""Matemaatika õpik IV klassile""Toitlustamine ja korrastustööd. ..""Söötade keemilise koostise ja to..""Botaanika-alased tööd IV / Тр..""Just-narini""Wind Chimes""Магия здоровья""Rapla rajoon""Eesti Komitee ja juhatuse materjal..""Vaikimise valus hind [dokumentaalr..""Põlva Muusikakool 50""Saialill ja leivalill""Viplala lood I-II""Elektrikeevitus""Veidrad fenomenid. Üle 1500 põne..""Loodusõpetuse tööraamat 7. klas..""Viltimine""Ratschläge für den Katzenfreund""Lilled ravivad. Tervendav õietera..""Антон Таммсааре. Ж..""Endspiel. Kummardus Mart Remmelile""Tatarlaste kõrb. Europeia sari""Usk kolmandasse aastatuhandesse""Jonathan Strange & härra Norrell...""Loodusõpetuse tööraamat VI klas..""Mul on kodus hamster""Mida peaks teadma islamist? Abiks ..""Huvitav informaatika II""Skeeme tööõigusest""Elu joonised""Viimne veerand veini. 2. kd. Romaa.."
80 tk kogusumma: 606,60 EUR

Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri: Chanel. Elu nagu muinasjutt
Autor(id): Alfonso Signorini

Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel:
ISBN: 9789949252459
Lehekülgi: 222

Seisukord: normaalses korras raamat, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras

Mõõdud: 150x215 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat

Sisu:
See Coco Chanel, kelle maailm valib hea maitse etaloniks, ilu muusaks, kellele saavad osaks absoluutsed õnnestumised, on dramaatilise ajastu kangelanna, kes võitleb ühe maailma, ühe sajandi barbaarsusega – ja võidab.

Sünnipärane uudishimu ja laastav hirm, mis sind jälitab, sunnivad jooksma. Unistus graatsiast ja ilust pakub lohutust kurbusest moonutatud lapsepõlves ja noorusajas.

Signorini oskab lugeda selle rahutu tütarlapse põlevaist silmist kõiki Coco tulevasi plaane, ängi, mida väike Gabrielle tunneb, salajast sisemist tuld, mis teda põletab. Isegi Signorini kirjutamise viisist õhkub tuleviku eelaimust. Selles on hingetuks tegevat sensuaalsust ja kirge – nii nagu ka Coco rõivastes, kübarates, eksimatult äratuntavas lõhnaõlis. Kuid me saame näha ka väikest naeratavat, võluvat Gabrielle’i laulmas Café Chantantis laulu „Kes on näinud Trocadéros Cocod”, mis kinkis talle esimese kokkupuute tuntusega ja kuulsa hüüdnime Coco.

Uhkus, südikus, ambitsioonid ja kaugustesse püüdlemine – Coco anne hakkab endale teed rajama. See kena poisilikult riietuv tütarlaps – õmbleja maalt, kel on liiga julged ideed – kohtab Boy Capeli ja on temast otsekohe vaimustuses. Boy teeb Coco õnnetutele päevadele lõpu. Ta aitab Cocol leida oma tee, aitab üle saada ebaõnnest. Sünnib Coco Chanel. Coco, kes võidutseb moemaailmas oma fantaasiaküllase ja võluva loominguga. Müstiliste sissetulekutega Coco, kes käib läbi selliste kuulsustega nagu Stravinski, Cocteau, Picasso. Ja ka Coco-visionäär, kes võib küll olla liigne unistaja, kuid kes sõja lõpu ärevatel aegadel suudab ette kujutada ja välja pakkuda Pariisi ja Berliini vahelisi rahuläbirääkimisi.

See raamat räägib erakordselt andekast inimesest, kel polnud sündides mingeid privileege, kel olid oma väljakutsed ja püüdlused, perekonnadraamad ja ajastutragöödiad. See räägib Coco, Gabrielle’i elust, mida Signorini uurib targalt ja taktitundega, leides sealt tujusid, sügavaid kiindumisi ja pulbitsevat loomingulisust.

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Chanel. Elu nagu muinasjutt, Alfonso Signorini, Ersen 2012 | vanaraamat.ee
Chanel. Elu nagu muinasjutt, Alfonso Signorini, Ersen 2012 | vanaraamat.ee
Chanel. Elu nagu muinasjutt, Alfonso Signorini, Ersen 2012 | vanaraamat.ee
Chanel. Elu nagu muinasjutt, Alfonso Signorini, Ersen 2012 | vanaraamat.ee
Chanel. Elu nagu muinasjutt, Alfonso Signorini, Ersen 2012 | vanaraamat.ee
Chanel. Elu nagu muinasjutt, Alfonso Signorini, Ersen 2012 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud