Teema: Keel ja kirjandus
Pealkiri:
Jumalik komöödia. Põrgu. PurgatooriumAutor(id): Dante Alighieri
Kujundaja: Sirje Ratso
Kirjastus: Tallinna Ülikool
Linn: Tallinn
Aasta: 2019
Originaalkeel: itaalia keel
Tõlkija: Harald Rajamets
ISBN: 4748001009887
Lehekülgi: 550
Sari: Bibliotheca mediaevalis
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 145x121
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Dante Alighieri (1265-1321) "Jumalikku komöödiat" peetakse luulekunsti üheks tähtsamaks saavutuseks.Teost on tõlgitud ja tõlgendatud juba 700 aastat ning sellest on kujunenud ka rahvuslike keele- ja kirjandustraditsioonide elujõulisuse oluline proovikivi. "Jumaliku komöödia" eestikeelne teekond algas 1910. aastal, kui Villem Grünthal-Ridala tõlkes ilmus poeemi avalaul, 1939. aastal võttis järje üle Johannes Semper, kuid kumbki ei viinud tööd lõpuni. Uue tõlkija, Harald Rajametsa, leidis Dante "Jumalik komöödia" kuuekümnendate aastate algul.
„Jumalik komöödia“ on saadaval komplektina, mis koosneb kahest osast: „Põrgu“ ja „Purgatoorium“
Märksõnad:
Tallinna Ülikool
Bibliotheca mediaevalis
itaalia
ilukirjandus
poeemid
tekstikriitika
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Jumalik komöödia. Põrgu. Purgatoorium, Dante Alighieri, Tallinna Ülikool 2019Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Keel ja kirjandus alla viimati lisatud:
Märt Hennoste, Arukas arutleja,
Virgela, 1998, hind: 5,00 eurot
Rooma kirjanduse antoloogia,
Eesti Raamat, 1971, hind: 11,00 eurot
Jüri Talvet (koostaja), Maailmakirjandus 2. Romantismist postmodernismini,
Koolibri, 1999, hind: 13,00 eurot
Priit Ratassepp, Kirsi Rannaste, Karl Martin Sinijärv; toimetanud Katrin Kalamees, Labürint III. Kirjanduse õpik 9. klassile,
Avita, 2008, hind: 8,00 eurot
Külli Habicht, Pille Penjam, Külli Prillop; toimetaja Valve-Liivi Kingisepp, Heinrich Stahli tekstide sõnastik,
TÜ Kirjastus, 2015, hind: 17,00 eurot
koostanud ja toimetanud Raimo Raag, Jüri Valge, Sõida tasa üle silla. Raamat eesti keelest ja meelest,
EKSA, 2018, hind: 19,00 eurot
Valdur Mikita, Mikita keeleaabits. Põliskeele omailm,
Välgi metsad, 2019, hind: 17,00 eurot
Ants Oras, Friedebert Tuglase ilukirjanduslik looming. Kriitiline etüüd,
EÜS Veljesto kirjastus, 1997, hind: 8,00 eurot
Sergei Artamonov, Roman Samarin, Väliskirjanduse ajalugu XVII sajand,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1964, hind: 5,00 eurot
Mati Hint, Häälikutest sõnadeni,
Valgus, 1978, hind: 14,00 eurot
Keel ja kirjandus all on 1414 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!