Emma raamat Kirjad lapsepõlvest, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Emma raamat. Kirjad lapsepõlvest, Emma Reyes, Toledo kirjastus 2025 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Eesti-norra vestmik. Estisk-norsk ..""Autojuhi teatmik. Tegutsemisjuhise..""Unustatud. Teekonnaromaan""Pärandijaht""EPU""A Storm of Swords: Steel and Snow...""Liivaraamat. Shakespeare'i mälu""Jumalat ei ole kodus""Naine sinus eneses. Armuseiklused ..""Hotelli""Admiral parun Ferdinand von Wrange..""Tulised vankrid. 2. köide. Romaan""Raudne linn""Mõmmi jõuluaabits""Raisakotkas on kannatlik""Watergate""Lauluisa radadel XIII. Võru Kreut..""Eesti kirikute esivaimulikkond 116..""Sada saarelehte, tuhat toomelehte...""Pärast matust""Tulimuld 1954 Nr. 2""Vale-Waldemar""Seljata stress meditatsiooniga""Narko""Tallinna transpordi teatmik 1990""Kulla hukutav sära""Lähme tööle!""Jõululaule lastekoorile""Kirg""Tuhkur hobune""Atentaat Merkelile. Atentaat Saksa..""Nuga""Eesti ohvitserid ja sõjandustegel..""B. G. Forselius ja Eesti rahvakool..""Kadakate Keskelt 5. Orissaare Kesk..""Eesti Vabariigi mündid ja paberra..""Pesamuna: mägedes. Õpi tundma si..""Peamine kahtlusalune III""Säästutark""Jänesepoeg Jänks + DVD""Hertsog agulis""Suudlus enne surma""Mu kallis...""Linatöötlemisriistu Mõniste Kü..""Naljakad tööintervjuud. Lood tö..""Iseseisvuspäev. Kui Eesti ei olnu..""Täiendavat lugemisvara VI klassil..""Abielutehnika 1""Victor Hugo""Alaizabel Cray painaja""Kuni ma su leian""Oma teada hoitud unenägi. +RistsÃ..""Ole õnnelik!""Saatanlik plaan""Kaks tamme ja pihlakas""Muinasjutud ja muud jutud 2. osa""Kööginurk 2013/2. Retseptid, nõ..""Eesti Punane Rist 90""Meie soomusrong""Sotsialistlikud revolutsioonid Ees..""Caissa riik ja rüütlid (ülevaad..""Eesti linde ja loomi""Eesti Teadusliku Seltsi Rootsis aa..""Saladin. Muslimisõdalane, kes kai..""Saatuse mustrid""A ja O taskuteatmik. NATO""Eneseabimõrvad""Joonestamine üldhariduskoolidele""Tõeline õndsus. New York Times'i..""1940. aasta Eestis. Dokumente ja m..""Esimestel oktoobripäevadel""Põgenik""Paradiis ookeanis. Kohtumised Tsei..""Daani kokaraamat""Rasputini lõpp""Võtaks nunnalt rüü""Pantvangis. 21. sajandi kümme vap..""Loodusõpetus 5. klassile""Kalastaja käsiraamat""Õnneretsept""Ümera jõel""Ämmaemand""Eesti rahva kultuuripüüdlused ü..""Seitse sabasulge. Katse kirjeldada..""Surmamõistetud noormehe päevaraa..""Suhtesõlmed. Köitvast seksist tÃ..""Valik muinasjutte kogumikust ''Ime..""Valküüride kokkupõrge""Surmatoov armastus""Lillede kastmise tund""Maailmakirjanduse leksikon. 1000 k..""Laulusõbrad""Näärimäng""Hukkunud kangelased kõnelevad. Sa..""Kanonaad. Suurtükiväemarssali me..""Eesti Põllumajanduse Akadeemia XX..""Jutustused IV""Põldheinakasvatus (õppevahend)""Tallinn. Linna juht""Kõige tagaotsitum mees"
100 tk kogusumma: 623,52 EUR

Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri: Emma raamat. Kirjad lapsepõlvest
Autor(id): Emma Reyes
Kujundaja: Allan Kukk


Kirjastus: Toledo kirjastus
Linn: Tartu
Aasta: 2025
Originaalkeel: hispaania keel
Tõlkija: Maria Kall
ISBN: 9789916932865
Lehekülgi: 188

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 210x130
Suurus: Pehmekaaneline

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

Emma on nelja-aastane tüdruk, kes elab Bogotá eeslinna viletsas osmikus koos õe Helena, ühe poisi ja ühe naisega. Poisi nime ta ei tea, nad kutsuvad teda Täiks. Naise nimi on proua María. Neil pole vett, pole elektrit, pole käimlat, pole ühtegi akent. Emma ei tea, mida tähendab ema ja mida tähendab isa. Palju-palju aastaid hiljem saab Emmast maalikunstnik, kelle loomingut eksponeeritakse New Yorgist Roomani ja Pariisist Jeruusalemmani, kes teeb koostööd Diego Rivera ja Frida Kahloga ning sõbrustab Gabriel García Márquezega. Selles raamatus paneb Emma sõbrale saadetud kirjades paberile loo oma lapsepõlvest: ringirändamisest koos proua Maríaga pisut parema elujärje otsinguil ja pikkadest aastatest kloostrimüüri taga. See on tõestisündinud lugu, lohutu ja rabav, aga ometigi täis eluusku. Emma Reyes (Bogotá 1919 – Bordeaux 2003) oli Colombia kunstnik ja kirjanik. Ta sündis äärmuslikult vaestes oludes ja kasvas kirjaoskamatuna üles nunnakloostris, kuid hiljem sai tuntuks kunstnikuna ning elas suurema osa elust Prantsusmaal. 1969. aastal hakkas Emma Reyes jutustama oma lapsepõlvest ja noorusest sõbrale saadetud kirjades ning need ligi 30 aasta jooksul kirjutatud 23 kirja moodustavad kunstiliselt tervikliku loo, mis ongi siin kaante vahel. Kuigi kaasmaalane Gabriel García Márquez julgustas erilise jutustamisandega Reyest oma kirjatööd avaldama, soostus autor seda lubama alles pärast oma surma. Lapsepõlve viletsust ja vaesust, emotsionaalset ebakindlust, kurjust ja ükskõiksust, ekspluateerimist ja karmi kohtlemist nunnakloostris ning aastaid kestnud täielikku eraldatust välismaailmast kirjeldab Reyes väga mõjusalt ja liigsesse emotsionaalsusesse laskumata. Lohutu elu taustal avaneb ka andeka peategelase, tulevase kunstniku tundlik, fantaasiaküllane ja loominguline siseilm. Raamatu tõlkija Maria Kall on eestindanud nii Hispaania kui Ladina-Ameerika kirjandust, samuti on ta üks Eesti vähestest katalaani keele tõlkijatest. Emma Reyese raamatu kohta ütleb ta, et tegemist on ühtaegu ühe kõige traagilisema ja samas ühe kõige optimistlikuma raamatuga, mida ta teab.

Märksõnad:
Toledo kirjastus
Allan Kukk
Reyes, Emma, 1919-2003
kunstnikud
kirjanikud
Colombia (riik)
autobiograafiad
kirjad

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:

Nikita Hruštšov, Mälestused 1. osa,
Perona, 1993, hind: 4,50 eurot

Stefan Zweig, Eilne maailm. Eurooplase mälestused,
Eesti Raamat, 1988, hind: 12,00 eurot

Aino Kallas, Suurlinnade udus ja säras. Päevaraamat aastaist 1922-1926,
Eesti Raamat, 1996, hind: 9,00 eurot

Tiiu Oja, Admiral Adam Johann von Krusensterni ja tema perekonna lugu,
VR Kirjastus, 2006, hind: 8,00 eurot

Oskar Luts, Mälestusi,
Eesti Raamat, 1982, hind: 4,00 eurot

Vahur Kersna, 7x7,
Vahur Kersna, 2011, hind: 8,00 eurot

Jaan Kaplinski; Toimetanud: Malle Kiirend, Isale,
Varrak, 2003, hind: 23,00 eurot

Ruth Reichl, Küüslauk ja safiirid,
Varrak, 2013, hind: 15,00 eurot

Jaan Kompus, Koguduse ja Elva kiriku teenistust tahan surmani jätkata,
Ignis Fatuus TÜ, 2017, hind: 15,00 eurot

Rait Avestik, Urmas Kibuspuu. 31 aastat,
Tänapäev, 2009, hind: 10,00 eurot



Elulood, memuaarid all on 4386 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Emma raamat. Kirjad lapsepõlvest, Emma Reyes, Toledo kirjastus 2025 | vanaraamat.ee
Emma raamat. Kirjad lapsepõlvest, Emma Reyes, Toledo kirjastus 2025 | vanaraamat.ee
Emma raamat. Kirjad lapsepõlvest, Emma Reyes, Toledo kirjastus 2025 | vanaraamat.ee
Emma raamat. Kirjad lapsepõlvest, Emma Reyes, Toledo kirjastus 2025 | vanaraamat.ee
Emma raamat. Kirjad lapsepõlvest, Emma Reyes, Toledo kirjastus 2025 | vanaraamat.ee
Emma raamat. Kirjad lapsepõlvest, Emma Reyes, Toledo kirjastus 2025 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud