Teema: Sari: Maailm ja mõnda
Pealkiri:
Tutanhamoni pettusAutor(id): Gerald O'Farrel
Kirjastus: Olion
Linn: Tallinn
Aasta: 2003
Originaalkeel: inglise keelest
Tõlkija: Ann Kivikangur
ISBN: 9985663179
Lehekülgi: 192
Sari: Maailm ja mõnda
Seisukord: pisut kulunud kaaned, sisu olemas ja korras
Suurus: tavaformaadis pehme kaanega
Sisu:
Gerald O'Farrell tõestab oma hämmastavas raamatus, et Howard Carter ja lord Carnarvon leidsid Tutanhamoni hauakambri tegelikult mitu aastat varem, kui nad sellest maailmale olid teatanud. Nad rüüstasid kõigepealt hauakambri ja koguni purustasid mõned muistised, et jätta muljet muistsel ajal sinna tunginud röövlitest, seejärel pitseerisid nad matmispaiga uuesti, kutsusid kohale massimeedia esindajad ja kindlustasid niiviisi endile kuulsuse ning koha maailma ajaloos.
Selles tumedas loos on peidus ka üks lahendamata mõistatus. Mis juhtus papüürustega, mille Carter ja Carnarvon olid hauakambrist leidnud ja mis seejärel kiiresti kadusid? Kas võis nende sisu paljastada midagi nii šokeerivat, et Briti võimud otsustasid tõde varjata? Ja kas oli tegu tõepoolest «muumia needusega» või taheti neid, kes liiga palju teadsid, vaikima sundida?
Sari: Maailm ja mõnda
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Tutanhamoni pettus, Gerald O'Farrel, Olion 2003Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Reisijuhid, reisikirjad alla viimati lisatud:
Hanna Miller, Viini fassaadide taga. Autoga Austrias,
Ajakirjade Kirjastus, 2010, hind: 15,00 eurot
Justin Petrone; toimetajad: Mike Collier, Epp Petrone, Minu Eesti 3. Mis juhtus?,
Petrone Print, 2015, hind: 5,00 eurot
Anto Juske (koostaja), Kodukandilood Viinistust, Mohnist ja kaugemalt,
2004, hind: 17,00 eurot
Fridtjof Nansen, Suuskadel läbi Gröönimaa,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 1996, hind: 25,00 eurot
Robert Louis Stevenson, Eesliga Sevennides. Klassikalised lood,
Eesti Raamat, 2004, hind: 6,00 eurot
Olev Remsu, Islam ja diktatuurid, Venemaa ja Kesk- Aasia,
Go Group, 2010, hind: 9,00 eurot
Peeter Sauter, Flirt budaga. Elust ja tsiklisõidust,
Go Group, 2011, hind: 10,00 eurot
Peter Allison, Tee mis teed, ära ainult jookse. Botswana safarigiidi tõestisündinud lood,
Kurimuri OÜ, 2011, hind: 15,00 eurot
Thor Heyerdahl, Fatu-Hiva. Tagasi loodusesse,
Eesti Raamat, 1989, hind: 4,00 eurot
Enn Vetemaa, Maui on parim! Reisiraamat. Mauii no ka oi!,
Kupar, 1997, hind: 4,50 eurot
Reisijuhid, reisikirjad all on 2180 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!