Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Erinevus ja kordusAutor(id): Gilles Deleuze
Kujundaja: Eve Kask, Jüri Kaarma
Kirjastus: Ilmamaa Kirjastus OÜ
Linn: Tartu
Aasta: 2014
Originaalkeel: prantsuse keel
Tõlkija: Margus Ott
ISBN: 9789985773475
Lehekülgi: 592
Sari: Avatud Eesti raamat
Seisukord: normaalses seisukorras raamat
Mõõdud: 215x140x30 (mm)
Suurus: tavaformaadis ja pehmes köites raamat
Sisu:
Tänapäevaelu on selline, et leides endist väljaspool ja endi sees eest kõige mehaanilisemaid ja stereotüüpsemaid kordusi, võtame neist lakkamatult välja väikesi erinevusi, variante ja teisendusi. Ja teisipidi taastavad salajased, varjatud ja peidetud kordused, mida käivitab erinevuse lakkamatu nihkumine, meis ja meist väljaspoolt paljaid, mehaanilisi ja stereotüüpseid kordusi
«Erinevus ja kordus» (1968) on prantsuse empiristliku immanentsuse filosoofia esindaja Gilles Deleuze'i (1925–1995) doktoriväitekirja peamine osa. Seda teost on nimetatud murranguliseks filosoofia ajaloos, mis muutis põhjalikult kogu filosoofia tähendust.
Eesti keeles on seni ilmunud kolm Deleuze'i teost: «Kanti kriitiline filosoofia» (2011), «Bergsonism» (2008), «Kafka. Väikese kirjanduse poole» (koos Félix Guattariga) (1998) ja mõned lühemad artiklid.
Raamat on sarjast: Avatud Eesti raamat
Originaalkeelne pealkiri : Différence et répétition
Märksõnad:
Deleuze, Gilles, 1925-1995
erinevus (filos.)
identsus (filos.)
metafüüsika
filosoofia
prantsuse
20. saj.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Erinevus ja kordus, Gilles Deleuze, Ilmamaa Kirjastus OÜ 2014Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid alla viimati lisatud:
Naeris. Vene muinasjutt,
Eesti Raamat, 1979, hind: 4,50 eurot
René Goscinny, Jean-Jacques Sempe, Väike Nicolas. Väike Nicolas ja ta sõbrad. Väikese Nicolas vahetunnid,
Kupar, 1993, hind: 13,00 eurot
Walt Disney, Kauboi Donald,
Egmont Estonia, 1998, hind: 4,00 eurot
Jane Patience, Savipoti-Tobi soovikaev,
Eesti Raamat, 1989, hind: 7,00 eurot
Aleksei Tolstoi, Kuldvõtmeke ehk Buratino seiklused,
Sinisukk, 2003, hind: 16,00 eurot
Roald Dahl, Poiss. Lapsepõlvelood,
Draakon & Kuu, 2017, hind: 11,00 eurot
Timo Parvela, Ella õppekäigul,
Tammerraamat, 2006, hind: 11,00 eurot
Francesca Simon, Hirmsa Henry kummitusmaja,
2017, hind: 8,00 eurot
Francesca Simon, Hirmsa Henry täid,
Egmont Estonia, 2018, hind: 6,50 eurot
Ilon Wikland, Sammeli, Epp ja mina,
Huma, 1998, hind: 16,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid all on 5856 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!