Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Suure juhi päevaraamat. Mõttetu mehe tsenseerimata päevikAutor(id): Guy Browning
Kirjastus: Tänapäev
Linn:
Aasta: 2003
Originaalkeel:
Tõlkija: Kattri Ezzoubi
ISBN: 9789985621431
Lehekülgi: 238
Seisukord: kaaned veidi kulunud, sisu korras ja loetav
Mõõdud: 140x215
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
EsmaspäevVärbamisnädal! See on aeg, mil mina etendan Jumala osa ja mängin inimeludega. Vaatasin CV-d hoolikalt läbi. Kõigepealt fotod – ma ei taha ju, et mingid mölakad kontoris ringi sebiksid. Siis uurisin huvialasid. Ma ei tööta koos kellegagi, kes peab matkamist huvitavaks. Leidsin ühe, kelle huvide hulka kuulus langevarjuhüpe. Tõmbasin ta maha – ei saa võtta tööle kedagi, kes on huvitavam kui sa ise. Minu sekretär Hayley küsis, kas ta võib minna enesekehtestamise kursustele. Ütlesin sajandat korda ei.John Weak on juht. Kuid mitte harilik, vaid suur juht. Vähemalt enda meelest. Oma päevaraamatus kõneleb ta nii oma töömeetodeist kui juhtimispõhimõtetest, mida võib heaks kiita või pahaks panna, aga üks on kindel: sellist meest te endale ülemuseks ei tahaks. Hoopis parem on tema üle naerda turvaliselt, raamatu vahendusel. Seda enam, et ega temasugused juhid väga haruldased olegi.
Originaali pealkiri Weak at the top. Eesti keeles
Märksõnad:
Tänapäev
juhtimine
juhid
inglise
ilukirjandus
päevikud
huumor
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Suure juhi päevaraamat. Mõttetu mehe tsenseerimata päevik, Guy Browning, Tänapäev 2003Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
RaeAnne Thayne, Jõuluturg,
Ersen, 2024, hind: 20,00 eurot
Lorraine Brown, Viis päeva Firenzes,
Ersen, 2024, hind: 20,00 eurot
Sasha Summers, Kõige magusam,
Ersen, 2023, hind: 21,00 eurot
Emil Tode, Piiririik. Eesti lugu,
Eesti Päevaleht, Akadeemia, 2009, hind: 15,00 eurot
RaeAnne Thayne, 15 suve hiljem,
Ersen, 2024, hind: 21,00 eurot
Susan Mallery, Veidi rase,
Ersen, 2022, hind: 20,00 eurot
Debbie Macomber, Tingimustega abielu. Esimene raamat,
Ersen, 2018, hind: 16,00 eurot
Virginia Ironside, Minu oivaline elu. Moodsa vanaema päevaraamat,
Kunst, 2008, hind: 11,00 eurot
Kate Bromley, Räägi minuga raamatute keeles,
Ersen, 2022, hind: 17,00 eurot
Jennifer Weiner, Voodis hea,
Ersen, 2017, hind: 14,00 eurot
Ilukirjandus all on 22541 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!