Teema: Eneseabi
Pealkiri:
Armastuse meistriklass. Mehe ja naise suhete akadeemia. Maailma suurte võrgutajate saladusedAutor(id): Jevgenia Frolova
Kujundaja: Jan Garshnek
Kirjastus: Pegasus
Linn: Tallinn
Aasta: 2011
Originaalkeel: vene keel
Tõlkija: Anneli Sihvart
ISBN: 9789949472420
Lehekülgi: 188
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 140 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis ja pehmes köites raamat
Sisu:
Naine on särav, vapustav, seksuaalne, ligitõmbav ja meelitav... Ometi - tuhanded ja tuhanded kaunid, targad ja hoolitsetud naised on üksikud, kuid samas köidab mõni välimuse poolest täiesti tavaline naine mehi mingil arusaamatul moel. Naised sageli ei aimagi, et õrna naiselikkuse võimu kunsti on võimalik õppida. Juba ammustel aegadel tegeldi sellega suletud naiskloostrites või anti teadmisi ja oskusi isiklikult edasi valitsejate armastatud naistele ja armukestele.
Armastuskunstis meisterlikkuse saavutamine nõuab aga jõupingutusi, treeninguid ja, mis kõige tähtsam, vaibumatut täiuslikkuse igatsust. Võib-olla teid üllatab, et tänapäevase haridusega arst otsustas pühendada oma raamatu sakraalsele naiselikkuse kunstile juhtida intiimlihaseid, millest on juttu rohkem kui seitsme tuhande aasta vanustes traktaatides. Ent suurem osa edukaid naisi on arvanud ja arvavad, et niisuguse meisterlikkuse valdamine on naiseliku täiuslikkuse saavutamise lahutamatu osa.
Hind:
18,00 EURTeema
Eneseabi alla viimati lisatud:
Ralf Neemlaid, Rännakud harmooniasse,
Hagal Õpetus, 2017, hind: 11,00 eurot
Paul Arden, Mida iganes sa ka ei arvaks, arva risti vastupidi,
Rahva Raamat AS, 2020, hind: 8,00 eurot
Shelley Aggarwal, Signe Darpinian, Wendy Sterling, Kaaluta elu. Teismelise teejuht positiivse kehakuvandi, toidu ja emotsionaalse tarkuse juurde,
Ersen, 2020, hind: 16,00 eurot
Marcantonio Spada, Võit alkoholiprobleemi üle,
Tänapäev, 2008, hind: 15,00 eurot
inglise ja vene keelest tõlkis Eda Oja ; vahetekstid: Ellu Eik, Ülle Suur ; koostas ja toimetas Anne-Mari Alve, Testid iseenda ja oma suhete paremaks mõistmiseks,
Kentaur, 2009, hind: 8,00 eurot
Th. H. van de Velde, Abielutehnika II,
Perona, 1992, hind: 3,80 eurot
Th. H. Van de Velde, Abielutehnika 1,
Persona, 1990, hind: 4,00 eurot
Rene A. Bastarache, Enesehüpnoosiraamat,
Ersen, 2010, hind: 11,00 eurot
John Gray, Armunud Marss ja Veenus. Südamlikud ja siirad lood köitvatest vastastikustest suhetest,
Sinisukk, 1997, hind: 3,00 eurot
Wendy Darvill, Kelsey Powell, Puberteet. Vastused sinu küsimustele,
Ersen, 2013, hind: 12,00 eurot
Eneseabi all on 1318 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!