Salakuulaja Lihtne lugu XX Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Salakuulaja. Lihtne lugu. XX sajandi romaan, Joseph Conrad, Eesti Päevaleht 2006 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 55367 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Pettsoni jõuluvanamasin ""Õunte säilitushaigused""Laulge kaasa! 86""Sotsialistlik Põllumajandus 1958/..""Tallinna legendid""Kelle maja?""Kes suud ei pea peab surema""Peaaegu geenius ehk Schrödingeri ..""Historiae scientiarum Baltica 2010..""Aiapidamine kuukalendri järgi""Keiserlik Tartu Ülikool (1802-191..""Taga-Euroopa ja vahemeremaad""Kitsad väravad""Kergesti kasutatav feng shui. 168 ..""Szkoła na gitarę basową""Maailm püsib viljateral. Lugu sei..""How The Baby Crow Became a Singer""Mis on koolilapsel muret? Artiklit..""Ivar Ivaski personaalbibliograafia""Kosmopoeetika. Kirjanduskriitiline..""Barbie mängib printsessi""Лийсу (Liisu)""Minu väike tahvel. Linnas ""Noorus 1964/7(213). 19. aastakäik""Kööginurk eriväljaanne 2/2011. ..""Õnnelikkuse allikail""Jaanimardika tee""Miks mehed seiklevad""Siuru-raamat""Mari Rääk. Näituse kataloog. Ta..""Raske on saada meheks""Sissejuhatus õiguspsühholoogiass..""Advendilaulud segakoorile""Dorfi suvi""Kaltsakad ja komissaarid""Sotsiaalmeedia kunst. Näpunäitei..""Oblomov""Пой и танцуй. Сборн..""100 seltskonnalaulu. Ma tahaksin k..""Pikk päevatee kaob öösse. Näid..""Neli päeva Kabulis""Kartulikombainid. Saksa DV kartuli..""Luulet""Karvane Metseesel""Suvised nurmed. Valik luuletusi 19..""Kaevuteel. Minekus on valu. Luulet..""Kaduviku sillal""Sabrina, teismeline nõid (20. osa..""Tammerikud""Punktimassaaž ja päästikpunktit..""Käed üles! ehk Vaenlane nr. 1""Kingitus. Lühilood""Harjavars on pikem mehest""Mustvalge""Eesti õigekeel. Gümnaasiumi õig..""Me saame hakkama! 40 vapra Eesti i..""Saku tehnikum läbi aegade""Let's Have A Party In Prague""Põhjamaade ajalugu""Tuliviha""Das grosse Weltpanorama der Reisen..""Kell. Jutustus""Klaastroon 1: Klaastroon""Mehejahil""Eesti kirjandusloo peajooned. Tein..""Elu täis armastust. Sõnumitooja""Kui mõrtsukas on töö teinud""Laulik VIII kl.""Laevareis pulma""Valetava papagoi juhtum. Romaan Pe..""Eesti-rootsi vestmik. Estnisk sven..""Tere päevast! 1. osa. Töövihik...""Kolmas Silm 2005/8. Avara elutunne..""Köögiviljaaed""Armastuse heitlikkus""Muna? Muna!""Haldusjärelevalve""Printsessi päevikud VI. Printsess..""Varemed. Ruins""Abwehr Eestis""Taimetark II. Aprill. Mai. Juuni. ..""Pane oma isiksus mängu""Surnud lapsed""Foreign direct investments in the ..""Keel ja kõne. 9. klassi eesti kee..""Jumal, riik ja üksikisik""Rohupäike (kõvas köites)""Elektromontaaž II. Jaotusvõrgud,..""Pajatusi Palgimäelt""Kuldlind. +Ristsõna""National Geographic 1996 November...""On seal keegi? Leeriõpik""Laps ja vägivald. Konverentsi mat..""Vaikimisest""Surma helge pale""Mahepõllumajanduslik lamba- ja ki..""Sotnikov""Tagasiärastaja""Hundirada""Perekond Ränirahn. Kaheperebassei..""Справочник строит..""Vennad Lautensackid (romaan)""Tervendaja 2014/5""Tantsu kajad""Sihtmärk""Üks minut""Jakob Hurda teened rahvaluuleteadu..""Laul armastusest (Kozõ Korpeš ja..""Laule"
109 tk kogusumma: 746,10 EUR

Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri: Salakuulaja. Lihtne lugu. XX sajandi romaan
Autor(id): Joseph Conrad

Kirjastus: Eesti Päevaleht
Linn: Tallinn
Aasta: 2006
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Riina Jesmin
ISBN: 8498193516
Lehekülgi: 220
Sari: Eesti Päevalehe Raamat. XX sajand 24

Seisukord: veidi kulunud ümbrispaber, sisu olemas ja korras

Mõõdud: 127 × 211 mm
Suurus: tavaformaat, ümbrispaberiga kõva köide

Sisu:
#T283# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. VPT

«Salakuulaja» (1907) peategelaseks on politseiga koostööd tegev vene spioon mr Verloc, kes ühtlasi näiliselt kuulub Sohos asuvasse anarhistide liikumisse. Tegevuskoht on London, kus Verloc peab koos oma naise Winniega väikest poekest. Tõeline tegevus algab Greenwichi observatooriumile plaanitavast rünnakust, millega Verloc ja tema käsuandjad püüavad anarhiste näidata võimalikult halvas valguses. Plaan läheb aga nurja ja tagajärgede eest vastutav Verloc peab asja korda ajama, enne kui on liiga hilja. Sündmuse taga peitub enamat, kui alguses ehk tunduda võib, pealtnäha lugupeetud inimesi seostatakse vägagi tumedate tegudega. Kokkuvõttes on «Salakuulaja» äärmiselt irooniline ja pisut sarkastilinegi esitlus inimsuhete keerukusest põnevate sündmuste taustal.

Endistel Poola aladel sündinud Joseph Conrad (1857–1924) oli unistaja, seikleja ja eelkõige härrasmees. Üks tema tuntumaid mõtteteri kõlas: «Minu eesmärk, mida püüan igati täita, on panna teid kirjasõna abil kuulma ja tundma – ning peamiselt «nägema». Seda ja mitte grammigi vähem, ning ongi kõik.»

Joseph Conradit peetakse ka paljudele teistele 20. sajandi kirjanikele, nagu F. S. Fitzgeraldi, M. Prousti, A. Koestleri jt eeskujuks. Samuti on Conradi teostele kiitust ja imetlust väljendanud kirjanik Ernest Hemingway.

Originaali pealkiri: The secret agent: a simple tale

Märksõnad:
inglise ilukirjandus
spiooniromaanid
Eesti Päevalehe Raamat. XX sajand

Hind: 9,00 EUR
Teema Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:

Apuleius, Metamorfoosid ehk Kuldne eesel,
Hortus Litterarum, 1994, hind: 14,00 eurot

Oscar Wilde, Dorian Gray portree,
Eesti Raamat, 1972, hind: 12,00 eurot

Mihhail Bulgakov, Meister ja Margarita,
Varrak, 1995, hind: 16,00 eurot

Boriss Pasternak, Doktor Živago,
Varrak, 2003, hind: 21,00 eurot

Ilja Ilf, Jevgeni Petrov, Kaksteist tooli. Kuldvasikas (12 tooli),
Eesti Riiklik Kirjastus, 1962, hind: 9,00 eurot

Torgny Lindgren, Isa arm [triptühhon],
Varrak, 2009, hind: 20,00 eurot

Daniel Quinn, Ishmael. Mõtte ja meele rännak,
Varrak, 2003, hind: 20,00 eurot

Amélie Nothomb, Jahmatus ja värinad,
Varrak, 2006, hind: 15,00 eurot

Charles Bukowski, Naised,
Hotger, 2001, hind: 14,00 eurot

John Fante, Küsi kaduvalt,
Hotger, 2003, hind: 6,00 eurot



Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6981 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Salakuulaja. Lihtne lugu. XX sajandi romaan, Joseph Conrad, Eesti Päevaleht 2006 | vanaraamat.ee
Salakuulaja. Lihtne lugu. XX sajandi romaan, Joseph Conrad, Eesti Päevaleht 2006 | vanaraamat.ee
Salakuulaja. Lihtne lugu. XX sajandi romaan, Joseph Conrad, Eesti Päevaleht 2006 | vanaraamat.ee
Salakuulaja. Lihtne lugu. XX sajandi romaan, Joseph Conrad, Eesti Päevaleht 2006 | vanaraamat.ee
Salakuulaja. Lihtne lugu. XX sajandi romaan, Joseph Conrad, Eesti Päevaleht 2006 | vanaraamat.ee
Salakuulaja. Lihtne lugu. XX sajandi romaan, Joseph Conrad, Eesti Päevaleht 2006 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud