Ma langesin esimesel sõjasuvel Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Ma langesin esimesel sõjasuvel. Fragmentaarium. Eesti lugu, Juhan Peegel, Eesti Päevaleht 2009 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

Ostukorv on tühi

Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri: Ma langesin esimesel sõjasuvel. Fragmentaarium. Eesti lugu
Autor(id): Juhan Peegel
Kujundaja: Jüri Jegorov


Kirjastus: Eesti Päevaleht
Linn:
Aasta: 2009
Originaalkeel:
ISBN: 9789949431939
Lehekülgi: 194
Sari: Eesti lugu 29

Seisukord: normaalses korras raamat

Mõõdud: 152 × 220 mm
Suurus: tavaformaadis ning kõvas köites ümbrispaberiga raamat

Sisu:
#T272# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL.

«Ma langesin esimesel sõjasuvel» on Eesti territoriaalkorpuse mõned kuud kestnud nukker lahingulugu. Ometi pole see raamat ülejooksikuist. See on raamat surmaminejaist. Surnud on ka jutustaja ise, noormees ürgeesti nimega Jaan Tamm, kes lamab Pihkvamaa punakas mullas ja vestab igavikku jõudnult oma lühikese elu lõpukuudest. Hääl teispoolsusest teab juba ka seda, mida elus inimene teada ei võinud, nimelt kuidas kulges tema lahingukaaslaste edasine tee. Enamasti tapeti needki. Kuid mõnest sai kolhoosi esimees, direktor, parteitöötaja. Nii pakub Peegli raamat kimbu lihtsaid paradokslikke eesti elulugusid.

Esmatrükk, Eesti Raamat 1979.

29. raamat sarjast Eesti lugu

Hind: 9,00 EUR
Teema Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:

Kerttu Rakke, Küpsiseparadiis ehk kaksteist kuud,
Kadikas, 2007, hind: 9,00 eurot

Albert Uustulnd, Rajud ei rauge. Tuulte tallermaa III osa II raamat,
Eesti Raamat, 1994, hind: 5,00 eurot

Albert Uustulnd, Tuulte tallermaa II,
Eesti Raamat, 1990, hind: 4,00 eurot

Eduard Bornhöhe, Tasuja. Jutustus Eesti vanast ajast,
Eesti Raamat, 1984, hind: 4,00 eurot

Mats Traat, Tants aurukatla ümber,
Eesti Raamat, 1971, hind: 3,00 eurot

Leo Anvelt, Viirastusi valges öös. Eluhirm. Vabanemiskatse,
Eesti Raamat, 1993, hind: 5,00 eurot

Mart Kivastik, Palun õnnelikuks,
Elmatar, 1996, hind: 4,00 eurot

Toom Õunapuu, Käärid,
Kentaur, 2014, hind: 3,00 eurot

Erik Tohvri, Laanekuru saaga,
Erik Tohvri Romaan, 2018, hind: 12,00 eurot

Anton Hansen Tammsaare, Tõde ja õigus I,
Eesti Raamat, 1974, hind: 5,00 eurot



Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4485 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Ma langesin esimesel sõjasuvel. Fragmentaarium. Eesti lugu, Juhan Peegel, Eesti Päevaleht 2009 | vanaraamat.ee
Ma langesin esimesel sõjasuvel. Fragmentaarium. Eesti lugu, Juhan Peegel, Eesti Päevaleht 2009 | vanaraamat.ee
Ma langesin esimesel sõjasuvel. Fragmentaarium. Eesti lugu, Juhan Peegel, Eesti Päevaleht 2009 | vanaraamat.ee
Ma langesin esimesel sõjasuvel. Fragmentaarium. Eesti lugu, Juhan Peegel, Eesti Päevaleht 2009 | vanaraamat.ee
Ma langesin esimesel sõjasuvel. Fragmentaarium. Eesti lugu, Juhan Peegel, Eesti Päevaleht 2009 | vanaraamat.ee
Ma langesin esimesel sõjasuvel. Fragmentaarium. Eesti lugu, Juhan Peegel, Eesti Päevaleht 2009 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud