Teema: Keel ja kirjandus
Pealkiri:
''Kõnekas kirjavahemärk''. Eesti Emakeeleõpetajate Seltsi toimetised. IX. Eloquent punctuationAutor(id): Kaidi Kolsar, Kristiine Kurema
Kirjastus: Eesti Emakeeleõpetajate Selts
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel:
ISBN: 9789949919178
Lehekülgi: 0
Sari: Eesti Emakeeleõpetajate Seltsi toimetised 9
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 110x80
Suurus:
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
„Kõnekas kirjavahemärk“ on praktiliste ja mänguliste õpikaartide komplekt kirjavahemärkide õppimiseks, kirjandusteose ja muude tekstide üle arutamiseks ja nende mõistmiseks. Karbis on 60 õpikaarti, mille ühel pool on keelereeglid ja näitelaused, mille abil saab õppida, selgitada ja korrata kirjavahemärkide reegleid, teisel pool pilt, mille kaudu on võimalik käsitleda kirjandusteost, vastata kirjandusküsimusele, äratada lugemishuvi. Näitelauseteks on tsitaadid eesti kirjanike teostest. Kaartide kujunduse ja sisu abil saab õppijaid rühmadesse jagada. Metoodikavihikus on kasutusjuhendid ja spikker.
Õpikaardid toetavad eesti keele ja kirjanduse õpitulemuste saavutamist ja sobivad hästi kasutamiseks põhikooli kolmandas kooliastmes ja gümnaasiumis, aga ka õpitu kordamiseks igas vanuses.
Märksõnad:
Eesti Emakeeleõpetajate Selts
aforismid
haridus
ilukirjandus
keeleteadus
kirjandusteadus
kultuur
pedagoogika
õpikud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
''Kõnekas kirjavahemärk''. Eesti Emakeeleõpetajate Seltsi toimetised. IX. Eloquent punctuation, Kaidi Kolsar, Kristiine Kurema, Eesti Emakeeleõpetajate Selts 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Andrejs Pumpurs. Koostanud: Imants Lasmanis, Karutapja,
Eesti Raamat, 1979, hind: 3,50 eurot
Mall Hiiemäe (koostaja), Eesti rahvakalender IV,
Eesti Raamat, 1985, hind: 7,00 eurot
Andrejs Pumpurs, Lāčplēsis (Karutapja),
Eesti Raamat, 1973, hind: 14,00 eurot
Toimetanud Elle Vunder, Suitsutare 1. Vabaõhumuuseumi uurimused 1957-1972,
Valgus, 1976, hind: 15,00 eurot
Koostanud Gerda Kroom, Etiketiraamat,
Odamees, 2008, hind: 13,00 eurot
Nigel Rees, Head kombed. Suhtlemine ja etikett,
Perioodika, 1995, hind: 6,00 eurot
Märt Hennoste, Arukas arutleja,
Virgela, 1998, hind: 5,00 eurot
Rooma kirjanduse antoloogia,
Eesti Raamat, 1971, hind: 11,00 eurot
Jüri Talvet (koostaja), Maailmakirjandus 2. Romantismist postmodernismini,
Koolibri, 1999, hind: 13,00 eurot
Priit Ratassepp, Kirsi Rannaste, Karl Martin Sinijärv; toimetanud Katrin Kalamees, Labürint III. Kirjanduse õpik 9. klassile,
Avita, 2008, hind: 8,00 eurot
Kultuur all on 4873 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!