Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Hitleri rootslased. Rootsi vabatahtlikud Relva-SS-is.Autor(id): Lars T. Larsson
Kirjastus: Grenader Grupp OÜ
Linn:
Aasta: 2017
Originaalkeel:
ISBN: 9789949605187
Lehekülgi: 488
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 230x160
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Rootsi jäi Teises maailmasõjas erapooletuks, kuid sõjast ei soovinud kõrvale jääda tuhanded rootslased. Kõige enam, üle 10000 rootslase, eelistas Punaarmee vastu võidelda Soomes. Palju vähem rootslasi sõdis sama vaenlasega SS-i ridades. Taani ja Norra SS-vabatahtlikke tuntakse tänapäeval üpris hästi. Rootslastest kaasvõitlejad on pigem hämarusse jäänud. Siiski tegutsesid nad nii idarindel kui ka Loode-Euroopas. Rootslased lõid kaasa ülimalt veristes heitlustes: operatsiooni Barbarossa algjärgus, 1941./42. aasta talvelahingutes, Kurski, Arnhemi, Normandia, Narva lahingus, Varssavi ülestõusu mahasurumises,Tšerkassõ kotist väljamurdmises, Kuramaa kaitsmises ning Berliini tänavatel toimunud lõppheitluses.
Grenader Grupp OÜ
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Hitleri rootslased. Rootsi vabatahtlikud Relva-SS-is., Lars T. Larsson, Grenader Grupp OÜ 2017Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Maailma ajalugu alla viimati lisatud:
Aron Gurevitš, Viikingite retked,
Valgus, 1975, hind: 5,00 eurot
Mihhail Gorbatshov, Kuidas see oli. Saksamaa taasühendamine,
Sinisukk, 2001, hind: 5,00 eurot
Mihhail Gorbatšov, Uutmine ja uus mõttelaad meie maa ja kogu maailma jaoks,
Eesti Raamat, 1988, hind: 7,00 eurot
Aleksandr Solženitsõn, Rusudes Venemaa,
Olion, 2001, hind: 11,00 eurot
Jacek Machowski, Musta lipu all (piraatluse ajaloost),
Eesti Raamat, 1974, hind: 4,00 eurot
Sinclair McKay, Dresden: leegid ja pimedus. Dresdeni pommitamine, 1945,
Tänapäev, 2020, hind: 7,00 eurot
William Lubbeck, kaasautor David Hurt, Leningradi lähistel. Ühe armeegrupis Nord võidelnud sõduri lugu,
Ersen, 2014, hind: 12,00 eurot
Mihhail Retškin, Okunjovo saladus,
Pegasus, 2006, hind: 23,00 eurot
David Warnes, Vene tsaaride kroonika,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 2002, hind: 29,00 eurot
Kristie Macrakis, Vangid, armastajad ja spioonid,
Äripäev, 2015, hind: 17,00 eurot
Maailma ajalugu all on 1893 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!