Kaarnalaul, Manfred Kalmsted, Fantaasia Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kaarnalaul, Manfred Kalmsted, Fantaasia 2021 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

Ostukorv on tühi

Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri: Kaarnalaul
Autor(id): Manfred Kalmsted

Kirjastus: Fantaasia
Linn: Tartu
Aasta: 2021
Originaalkeel:
ISBN: 9789916648193
Lehekülgi: 140
Sari: Orpheuse raamatukogu

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 200x125
Suurus:

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

Sünge fantaasialugu, kolmest omavahel tihedalt seotud jutust koosnev kogumik „Kaarnalaul“ on Manfred Kalmsteni teine raamat palju tunnustust kogunud jutukogu „Raske vihm“ (2020) järel. 2012. aastal oma esimesed lühilood avaldanud kirjamees on viimase nelja aasta jooksul võitnud oma juttude ja jutustustega kolm korda Eesti ulmeauhinna Stalker, mis on kindlaim märk lugejate soosingust.n„Kaarnalaulu“ peategelaseks on salakaubavedaja Haldemar ja tema nooruke protežee Gail, tütarlaps, keda kutsutakse Kaarnaks. Nad on põgenikud uhkest ja võimukast, ent üleöö dramaatiliselt hävinenud Aekadionist, ning samas ka viimane lootus selle taastamiseks. Nende omavahelised suhted ja neid kujundanud minevik selles kummaliselt moodsas fantaasiamaailmas, kus suitsetatakse sigarette ja kantakse päikeseprille, on aga enam kui keerulised. „Kaarnalaul“ on traagiline lugu ambitsioonidest, mis viivad ühe maailma hävinguni, ning hinnast, mida selle eest tuleb maksta.

Märksõnad:
Fantaasia
Meelis Krošetskin
Orpheuse raamatukogu

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus alla viimati lisatud:

Arkadi Strugatski, Boriss Strugatski, Hukkunud alpinisti hotell,
Eesti Raamat, 1975, hind: 4,00 eurot

Ray Bradbury; sarja koostaja ja järelsõna: Raul Sulbi, Halloweenipuu,
Fantaasia, 2021, hind: 20,00 eurot

Heinrich Weinberg, Tea Lall, Maniakkide Tänav, J. J. Metsavana, Mairi Laurik, Siim Veskimees, (:)kivisildnik, Meelis Ivanov, Aira Rakav, Helju Rebane, Miikael Jekimov, Artur Räpp. Koostajateks Maniakkide Tänav, J. J. Metsavana ja Artur Räpp., Tuumahiid 3: Triitium,
Fantaasia, 2017, hind: 16,00 eurot

Андрей Белянин, Галина Чёрная, Возвращение оборотней (Профессиональный оборотень #4),
Альфа-книга, 2007, hind: 5,00 eurot

Roger Zelazny, Tema silmnäo väravad, tema suu põlevad tõrvikud ja teisi jutte,
Fantaasia, 2022, hind: 19,00 eurot

Paolo Bacigalupi, Tobias S. Buckell; sarja koostaja ja järelsõna autor Raul Sulbi; toimetanud Eva Luts, Takerdunud maa,
Fantaasia, 2019, hind: 17,00 eurot

Kaido Tiigisoon, Andrei Samoldin, Jaagup Mahkra, J. J. Metsavana, Rait Piir, Maniakkide Tänav, Reidar Andreson, Mairi Laurik, Meelis Ivanov, Miikael Jekimov, Piret Saul-Gorodilov, Leila Tael-Mikešin, Heinrich Weinberg, Madis Seppam, Tuumahiid 4. Berüllium,
Fantaasia, 2018, hind: 16,00 eurot

Steven Brust, Draakon,
Fantaasia, 2019, hind: 17,00 eurot

Debora Geary, Tänapäeva nõid,
Ajakirjade Kirjastus, 2014, hind: 12,00 eurot

John Scalzi, Zoë lugu. Vanamehe sõja neljas raamat,
Fantaasia, 2018, hind: 17,00 eurot



Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus all on 1770 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kaarnalaul, Manfred Kalmsted, Fantaasia 2021 | vanaraamat.ee
Kaarnalaul, Manfred Kalmsted, Fantaasia 2021 | vanaraamat.ee
Kaarnalaul, Manfred Kalmsted, Fantaasia 2021 | vanaraamat.ee
Kaarnalaul, Manfred Kalmsted, Fantaasia 2021 | vanaraamat.ee
Kaarnalaul, Manfred Kalmsted, Fantaasia 2021 | vanaraamat.ee
Kaarnalaul, Manfred Kalmsted, Fantaasia 2021 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud