Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Vahvlist südamedAutor(id): Maria Parr, toimetanud Hille Lagerspetz
Kujundaja: Bo Gaustad
Kirjastus: Eesti Raamat
Linn:
Aasta: 2021
Originaalkeel:
ISBN: 9789949525195
Lehekülgi: 192
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 207x150
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
„Vahvlist südamed“ on lugu naabripoisi Trille ja naabritüdruku Lena sõprusest, seiklustest ja vahvlitest. Trille ja Lena elavad väikeses rannakülas ning mõtlevad koos igasuguseid vahvaid asju välja: nad ehitavad majade vahele köisraudtee, mängivad Teist maailmasõda ja teenivad tänavamuusikutena raha. Tihti juhtub aga nii, et laste lõbusast ettevõtmisest saab pöörane seiklus, mille tagajärjed on ettearvamatud. Õnneks on olemas vanaisa ja täta-memm, kes hädas appi tulevad. Aga mis saab siis, kui juhtub midagi niisugust, et mitte keegi ei saa enam aidata?
Maria Parr kirjutab kaasahaaravalt ja suure soojusega nii rõõmsatest kui ka tõsistest asjadest, sõprusest ja igatsusest selle järele, et inimene, keda sina kalliks pead, vastab sulle samaga.
Maria Parri (snd 1981) esikraamat „Vahvlist südamed“ võitis Norra kriitikute poolehoiu. Raamat on Brage auhinna nominent ning 2011. aastal vändati selle põhjal Norras telesari. „Vahvlist südamed“ on tõlgitud enam kui kümnesse keelde. Laiema tuntuse saavutas Parr 2009. aastal lasteraamatuga „Vilgukivioru Tonje“, mille eest ta on saanud rohkesti mõjukaid kirjandusauhindu. „Vilgukivioru Tonje“ on ilmunud ka eesti keeles.
Originaali pealkiri: Vaffelhjarte. Eesti keeles
Märksõnad:
Eesti Raamat
Hille Lagerspetz
Bo Gaustad
norra
lastekirjandus
jutustused
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Vahvlist südamed, Maria Parr, toimetanud Hille Lagerspetz, Eesti Raamat 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid alla viimati lisatud:
Joanne Kathleen Rowling ja Newt Scamander, Fantastilised elukad ja kust neid leida,
Varrak, 2001, hind: 10,00 eurot
Barbara Shook Hazen, The Knight Who Was Afraid of the Dark,
PictureLions, 1989, hind: 4,50 eurot
Wanda Gág, Miljonid kassid,
Hea Lugu, 2020, hind: 6,00 eurot
Vera Tšaplina, Seiklused metsas,
Perioodika, 1975, hind: 3,50 eurot
Astrid Lindgren, Väike Tjorven, Pootsman ja Mooses,
Eesti Raamat, 1969, hind: 14,00 eurot
Sally Rippin, Sille S. Sirel 2. osa,
Egmont Estonia, 2014, hind: 3,00 eurot
Mark Twain, Huckleberry Finni seiklused,
Ersen, 1999, hind: 12,00 eurot
Gilles Deleuze, Erinevus ja kordus,
Ilmamaa Kirjastus OÜ, 2014, hind: 18,00 eurot
Annie M. G. Schmidt, Viplala ja Aabeli lood,
Tiritamm, 1993, hind: 13,00 eurot
Walt Disney, Meisterdetektiiv Basilius,
Egmont Estonia, 1996, hind: 4,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid all on 5521 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!