Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
Inglise-eesti-inglise kokandussõnastikAutor(id): Marju Taukar
Kujundaja: Janno Preesalu
Kirjastus: Menu
Linn:
Aasta: 2010
Originaalkeel: eesti keel
ISBN: 9789949470136
Lehekülgi: 152
Seisukord: normaalses korras raamat, pühendus sees
Mõõdud: 170 × 245 mm
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Inglise-eesti-inglise kokandussõnastik on värske ja ajakohane infoallikas kokandushuvilistele. Sõnastikust leiab nii toiduainete, köögiriistade kui valmistusviiside nimetusi, kokku üle 1000 mõiste. Et tegemist ei ole tõlgitud sõnastikuga, sisalduvad siin eelkõige Eestis kättesaadavate ja siin levinud toiduajakirjades esinevate koostisainete nimetused. Võõramaid ja uuemaid mõisteid aitavad arusaadavaks teha nii pildid kui seletused. Esimene pool raamatust on inglise-eesti suunal, teine pool eesti-inglise ning nende piiril vahelehed täpsema infoga erinevate tainaste, piimatoodete, jahu, riisi ja teiste toiduainete kohta.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Inglise-eesti-inglise kokandussõnastik, Marju Taukar, Menu 2010Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
Õile Aavik, Irina Arhipova, Heli Hinrikson, Marina Madisson, Tiina Mäeks, Elle Möller, Ingrid Ploom, Elle Pool-Juhkanson, Ene Raud, Inge Rego, Liia Saatre, Eha Taim, Taisi Talviste, Sergei Tšekmarjov, Kadi Viks. Toimetanud Ingrid Krall, Eesti kalatoidud. Eesti retseptid,
Ilo, 2014, hind: 5,00 eurot
Lena Holmsäter, Ulrika Jidström Claesson, Kaunis ja söödav. Mõnusat nokitsemist köögis ja maitsvaid kingitusi külla kaasa võtmiseks,
Sinisukk, 2011, hind: 4,00 eurot
Toivo Niiberg, Koduõlu, kali ja siider,
Maalehe Raamat, 1998, hind: 12,00 eurot
Koostanud Aili Jõgi, Lihtsad beebitoidud,
Best Life Publishing, 2010, hind: 4,00 eurot
Gordon Ramsay, Sõpradega köögis,
Tänapäev, 2014, hind: 20,00 eurot
Maire Suitsu, Lia Virkus, Suur küpsetamisraamat I osa,
Ajakirjade Kirjastus, 2006, hind: 19,00 eurot
Ida Savi, Saiad, pirukad, koogid,
Valgus, 1989, hind: 5,70 eurot
Koostanud Christine Leterme, Hõrgutavad toidud kahele,
Tormikiri, 2003, hind: 3,00 eurot
Linda Petti, Supipiibel,
Maalehe Raamat, 1995, hind: 4,00 eurot
Tiina Kotsar ja Toivo Niiberg, Külmutamine,
Maalehe Raamat, 2003, hind: 4,00 eurot
Kokaraamatud all on 2405 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!