Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Eesti Vabariigi ja Palestiina juudi asunduse suhted kahe maailmasõja vahelisel ajalAutor(id): Michael Heltzer
Kirjastus: Tartu Ülikool
Linn: Tartu
Aasta: 1993
Originaalkeel:
ISBN: 9985560221
Lehekülgi: 12
Seisukord: kohati määrdunud kaaned, sisu olemas ja korras
Suurus: tavaformaadis pehme kaanega
Sisu:
Aulaloeng 28.aprillil 1993.
Michael Heltzer on sündinud 1928. a. Tallinnas. 1940. a. küüditati perekond Venemaale. 1945. a. astus Michael Heltzer Leningradi Ülikooli orientalistika teaduskonda õppima Vana-Idamaade ajalugu ja semistikat.
1950-1956 töötas ta Eestis algul ajalooõpetajana, hiljem õppealajuhatajana.
1958. aastast töötas ta Leedus vana ajaloo õppejõuna.
1972. aastal suundus Michael Heltzer Iisraeli ja töötab Vana-Idamaa ajaloo professorina Haifa ülikooli juures.
1993. a. kevadsemestril oli Michael Heltzer Tartu Ülikooli külalisprofessor, ta pidas loenguid Iisraeli ajaloost Piibli perioodil, piibli ajalooliste raamatute seletusest, õpetas vana-heebrea raidkirjade lugemist.
Michael Heltzerilt on ilmunud üle 300 teadusliku töö, raamatu, artikli, retsensiooni. Tema uurimuse raskuspunkt on Iisraeli riigi ajalool Pärsia ajal ning foiniikia ja vana-heebrea raidkirjadel.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Eesti Vabariigi ja Palestiina juudi asunduse suhted kahe maailmasõja vahelisel ajal, Michael Heltzer, Tartu Ülikool 1993Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Eesti Ajalooarhiiv. Tekst: Tiit Rosenberg. Teaduslikult toimetanud ja eessõna: Tiiu Oja. Rtsenseerinud: Sulev Vahtre, Eesti mõisad,
Olion, 1994, hind: 40,00 eurot
Sulev Vahtre, Muinasaja loojang Eestis. Vabadusvõitlus 1208-1227,
Olion, 1990, hind: 4,00 eurot
Alev Lytle Croutier, Haarem. Looritagune maailm,
Eesti Raamat, 1994, hind: 8,00 eurot
Kent Nerburn, Indiaani tarkuste raamat,
Lilleoru Keskus, 2012, hind: 18,00 eurot
Osvald Nilson, Maa avastamine,
Valgus, 1975, hind: 2,50 eurot
Mihhail Steblin-Kamenski, Islandi kultuur. Ajalooline ülevaade,
Eesti Raamat, 1974, hind: 12,00 eurot
Eesti taluarhitektuur. Püsiv ja muutuv,
Eesti Vabaõhumuuseum, 2016, hind: 15,00 eurot
Lauri Vahtre, Absurdi impeerium,
Tammerraamat, 2007, hind: 20,00 eurot
Isaac Asimov, Frank White, Millenniumid. Võti ajaloo mõistmiseks,
Kunst, 1999, hind: 14,00 eurot
Tony Judt, Pärast sõda. Euroopa ajalugu 1945. aastast,
Varrak, 2007, hind: 35,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 6169 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!