Teema: Eesti novellid ja jutud
Pealkiri:
OoperinovellidAutor(id): Neeme Kuningas
Kujundaja: Anna Kaarma
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel:
ISBN: 9789985350836
Lehekülgi: 160
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x120
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Kui ma olin sunnitud ooperiteatris oma kabineti vabastama ja sinna kogunenud kultuurikihti kaasa pakkisin, leidsin ühe kummalise käsikirja. Kui seda lugesin, hakkas see mind lummama, kuna tundus, justkui oleksin selle ise kirjutanud. See oli novellilaadne, kindlasti mitte raamatuks mõeldud pihtimus oma kujuteldavale pojale. Salapärase autori novellides põimuvad justkui reaalselt toimunud sündmused ja tegelased väljamõeldutega. Tundsin pihtijas ära iseenda, väikelinnas sirgunud poisi, kellest saab ooperiteatri lavainimene. Novellides kirjeldatu on nii sarnane minu enda mälestuste ja arusaamistega, et kahtlen, kas ma seda äkki ise ei kirjutanud. Autor
Märksõnad:
Varrak
eesti
novellid
ilukirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Ooperinovellid, Neeme Kuningas, Varrak 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Erle Stanley Gardner, Kaks juhtumit,
Eesti Raamat, 1985, hind: 4,00 eurot
RaeAnne Thayne, Willowleafi tee,
Ersen, 2020, hind: 18,00 eurot
Jan Beltrán, Jumala poolt hüljatud,
Oliver R. Topper, 2011, hind: 12,00 eurot
Lene Mayer-Skumanz, Väike faun,
Eesti Raamat, 2007, hind: 7,00 eurot
Nikolai Gogol, Surnud hinged,
Eesti Raamat, 1977, hind: 8,00 eurot
Fjodor Dostojevski, Idioot,
Eesti Raamat, 1975, hind: 9,00 eurot
Karin Fossum, Murdekoht,
Eesti Raamat, 2008, hind: 5,50 eurot
Ake Edwardson, Tuba number 10,
Eesti Raamat, 2007, hind: 13,00 eurot
Hervé Jourdain, Reedetud veri,
Eesti Raamat, 2014, hind: 7,00 eurot
Karin Fossum, Armastatud Poona,
Eesti Raamat, 2008, hind: 8,00 eurot
Ilukirjandus all on 23452 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!