Teema: Keeleõpikud
Pealkiri:
Eesti keele grammatika keskkooli VIII-X klassileAutor(id): Nikolai Remmel, Johannes Valgma, Elli Riikoja
Kirjastus: Eesti Riiklik Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 1958
Originaalkeel:
Lehekülgi: 343
Seisukord: kaaned ja lehed kohati kulunud ning katki, mõned kirjed sees
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Märksõnad
keskkoolid
eesti keel
grammatika
8. klass
9. klass
10. klass
kooliõpikud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Eesti keele grammatika keskkooli VIII-X klassile, Nikolai Remmel, Johannes Valgma, Elli Riikoja, Eesti Riiklik Kirjastus 1958Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Keeleõpikud alla viimati lisatud:
Koostanud Larissa Levina, Eesti-vene vestmik / Эстонско-русский разговорник,
Ilo, 2003, hind: 6,50 eurot
Francesca Logi, 15 minutit itaalia keelt. Õpi itaalia keelt ainult 15 minutit päevas,
Koolibri, 2006, hind: 11,00 eurot
Lalla Gross, Richard Kleis, Ülo Torpats, Lingua latina in medicina. Ladina keele õpik arstiteaduskonna üliõpilastele,
Valgus, 1975, hind: 9,00 eurot
Sylvia Goulding, 15 minutit saksa keelt,
Koolibri, 2007, hind: 8,00 eurot
Ann Pikver, Increase your vocabulary,
Koolibri, 1998, hind: 6,00 eurot
Küllike Kütimets ja Getlin Luik, Pere lood. Kuula ja loe,
Maurus, 2012, hind: 9,00 eurot
Reet Bobõlski ja Helin Puksand, Peegel 2. 8. klassi eesti keele töövihik,
Koolibri, 2019, hind: 4,50 eurot
Ann Pikver. Toimetanud Urve Karuks, Grammar is easy! Lihtne inglise keele grammatika koos harjutuste ja võtmega,
TEA Kirjastus, 1994, hind: 7,00 eurot
Jaan Ojalo, Esperanto keele õpik,
Valgus, 1995, hind: 8,00 eurot
koostanud Isabelle Hiller, Caroline Kober, Bernadette Poltorak-Pfenning ; toimetanud Matthias Jost, 1000 tähtsamat sõna. Prantsuse keel. Põhisõnavara,
Koolibri, 2009, hind: 10,00 eurot
Keeleõpikud all on 1234 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!