Paganakivi Triloogia ''Seitsme märk'' Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Paganakivi. Triloogia ''Seitsme märk'' kolmas raamat, Nora Roberts, Ersen 2009 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 55107 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Lydia Koidula. Väike luuleraamat""(:)liivlased ja saurused, valuraam..""Anatoomia atlas""Hulkade sõgedus. Sugu, rass ja id..""Juhend ja nimestik kalanimetuste k..""Kala. 80 klassikalist ja tänapäe..""Suvised valed""Valus valgus. Luuletused. Poeemid...""Metsatarga ravimtaimed. Kodused re..""Pilvelõhkuja""Tervendaja 2015/4""Magushapud heietused""Perekonnata""Imetajad""Password. Inglise-eesti seletav sÃ..""Elektrimõõtmised""Värav""Pastell""Ürgne kutse""Udumäe kodutütar. Lugu metsavenn..""Laev keset rägastikku""The Whispering Land""Toitu õigesti vastavalt oma kehat..""Tartu ülikooli ajalugu I-III""1940. aasta revolutsioonisuvi Eest..""Politseiniku surm""Räägi meile krokodillist! Härra..""Eugen Kapp. NSV Liidu rahvakunstni..""Rändavate Pükste Õeskond""Presidendilood""Kodu on ilus. Romaan""Lärmisepa tänava lapsed""Keelatud naine. Minu aastad Dubai ..""''Kui vana on Tallinn?''. 13. mail..""20-eurose väärtusega kinkekaart ..""Arvutusmeetodite käsiraamat""Barjäär""Jäätisemüüja""Jälg""Lühiromaan ja karused lood""Tartu Ülikooli ajaloo küsimusi X..""Metsmees""H. P. Lovecraft. Maailma vastu, el..""Seitsmes sakrament""Viimsepäevameister""Prints ja kerjus""Psühhiaatria ja narkoloogia. Abim..""Kui peate mesilasi... Populaartead..""Reiki, iidne tervendamise õpetus""Caissa riik ja rüütlid (ülevaad..""Kaksteist aastat poliitikas. Katke..""Sfinks. Ajaloo saladused""Abiks arvuti kasutajale. dBASE III..""Armastuse lood""Hakkame ehitama! Magnetpiltidega r..""Sinine""Üheskoos unemaale""Maaisanda mõrsja""Keha kõneleb""Väikeste alatuste summa""Paberist vabaõhumuuseum (raamat v..""Üks Euroopa puha""Parv 1""Kolmas Silm 2002/2""Tervendaja 2015/12""Külmavereliselt. Dokumentaalne ki..""Statistika põhimõisteid. Juhendm..""Pühadelaud uusaastahommikust vana..""Valitud luuletused""Jakuudi muinasjutte. Saja rahva lo..""Jeekim""Kuunar ''Kolumbus''""Anna Karenina I-II""Kättemaksukontor. Kirst. Kulturis..""Kes ta oli?""Desinfektsiooni õpik""Üldine keemia"
77 tk kogusumma: 680,22 EUR

Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri: Paganakivi. Triloogia ''Seitsme märk'' kolmas raamat
Autor(id): Nora Roberts
Kujundaja: Peeter Sepping


Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2009
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Raili Puskar
ISBN: 9789949127696
Lehekülgi: 326
Sari: Seitsme märk 3

Seisukord: kaaned kohati kulunud ning kiletatud, leheservad määrdunud, sisu olemas ja loetav, raamatukogust kustutatud eksemplar

Mõõdud: 150 × 215 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
Järg romaanidele "Verevennad" ja "Hollow".

Hawkins Hollow linna kohal terendavad veri, surm, tuli ja hullumeelsus. Iga seitsme aasta tagant seitsmenda kuu seitsmendal päeval algab vägivald ja kaos. Sel aastal on pimedus tugevam kui iial varem. Kuid nüüd on Gage'il, Foxil ja Calebil ning kolmel naisel – Quinnil, Laylal ja Cybilil –, kes on nendega seotud saatuse kaudu, relv selle peatamiseks: verekivi on taas ühes tükis. Sellisel mänguril nagu Gage pole probleemi olla veendunud, et ta sõbrad leiavad viisi, kuidas kasutada verekivi linna piinava deemoni vastu. Ühtlasi teab ta seda, et Cybili-sugune ajudega, tugev ja rabavalt ilus naine saab tuua talle üksnes õnne. Kuid seda, kas see õnn on halb või hea, tuleb veel kindlaks teha – ja see võib mängida olulist rolli selles, kas Hawkins Hollow'd ootab ees absoluutne hävitustöö või õnnestub košmaarile lõpp teha.


Originaali pealkiri The pagan stone. Eesti keeles

Märksõnad
ameerika
ilukirjandus
põnevusromaanid
armastusromaanid

Sari: Seitsme märk 3

Hind: 15,00 EUR
Teema Ilukirjandus alla viimati lisatud:

Karen Robards, Skandaalne armastus,
Ersen, 2002, hind: 9,00 eurot

Viivi Luik, Seitsmes rahukevad,
Eesti Raamat, 1985, hind: 4,00 eurot

Erich Maria Remarque, Läänerindel muutuseta,
Eesti Raamat, 1983, hind: 4,00 eurot

Mihhail Bulgakov, Meister ja Margarita,
Varrak, 1995, hind: 16,00 eurot

Jean Genet, Varga päevik,
Olion, 1999, hind: 7,50 eurot

Petronius, Trimalchio pidusöök. Katkend Satiiridest. Klassikalised lood,
Eesti Raamat, 1974, hind: 4,00 eurot

Darja Dontsova, Heraklese 13 õnnetust,
Ersen, 2007, hind: 7,00 eurot

Darja Dontsova, Lendas üle kalkunipesa,
Ersen, 2003, hind: 9,00 eurot

M. L. Longworth, Kadunud muuseum Mistrali tänaval,
Ühinenud Ajakirjad, 2022, hind: 18,00 eurot

Jan Guillou, Madam Terror,
Hotger, 2008, hind: 6,00 eurot



Ilukirjandus all on 22521 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Paganakivi. Triloogia
Paganakivi. Triloogia
Paganakivi. Triloogia
Paganakivi. Triloogia
Paganakivi. Triloogia
Paganakivi. Triloogia

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud