Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Eesti maast ja rahvast. Maailmasõjast maailmasõjaniAutor(id): Õie Elango, Ants Ruusmann, Karl Siilivask
Kujundaja: Andres tali
Kirjastus: Olion
Linn: Tallinn
Aasta: 1998
Originaalkeel:
ISBN: 9985661265
Lehekülgi: 464
Seisukord: kaaned pisut kulunud, üldiselt korralik raamat
Mõõdud: 140 × 212 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
#T293# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 162
Raamat on loogiline järg 1996. aastal ilmunud raamatule "Eesti maast ja rahvast. Muinasajast maailmasõjani". Käesolevas köites jälgitakse sündmusi Eestis ja lähiümbruses Esimese maailmasõja ajal, revolutsioonisündmusi Eestis ja Venemaal, Eesti Vabariigi sündi ja Vabadussõda. Raamatu teises peatükis on põhjalikult käsitletud Eesti poliitilist ja majanduslikku edenemist läbi kahe aastakümne. Käsitletud on ka kõiki sel perioodil tegutsenud poliitilisi jõude ja parteisid ning kõikide valitsuste tegevust. Eriti põhjalikult on analüüsitud Eesti majanduslikku arengut. Raamatu lõpetab kultuuri tutvustav peatükk.
Rikkalikult fotode ja skeemidega illustreeritud raamat sobib nii vanemate klasside õpilastele, ajalooõpetajatele kui ka kõigile ajaloohuvilistele.
Eesti ajalugu, poliitiline ajalugu, sisepoliitika, Vabadussõda, 1918-1920, 1918-1940
Hind:
12,00 EURTeema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Rein Helme, Teet Lainevee, Hellar Lill, Ramon Loik, Andres Lumi, Holger Mölder, Taimar Peterkop, Kaja Peterson, Andres Rekker, Andris Sprivul, Meelis Säre, Peep Tambets, Tõnu Tannberg, Riigikaitse. Õpik gümnaasiumidele ja kutseõppeasutustele,
Kaitseministeerium, 2006, hind: 6,00 eurot
Eesti riik ja rahvas teises maailmasõjas XIV,
Kodumaa, 1971, hind: 15,00 eurot
Konstantin Kotlukov ja Vladimir Moskaljov, Tsiviilkaitsealased kohustused ja käitumisreeglid vaenlase rünnaku puhul,
Eesti Raamat, 1966, hind: 5,00 eurot
Ivan Bezdenežnõhh, Jevgenia Tõrkova, Kaitse bakterioloogilise relva eest,
Eesti Raamat, 1965, hind: 7,00 eurot
Meelika Hainsoo, Cätlin Jaago, Tarmo Kivisilla, Anneli Kont-Rahtola, Tarmo Noormaa, Aleksander Sünter ja Igor Tõnurist, Eesti rahvapille,
Ajakirjade Kirjastus, 2008, hind: 24,00 eurot
Viktor Suvorov, Akvaarium,
Tänapäev, 2001, hind: 30,00 eurot
Evan McGorman, Elu prantsuse võõrleegionis. Kuidas sinna astuda ja mida sealt oodata,
Olion, 2005, hind: 21,00 eurot
Mati Laur, Ago Pajur, Tõnu Tannberg, Eesti ajalugu II,
Avita, 1997, hind: 8,00 eurot
Jüri Selirand, Muinas- ja vanaaeg. Ajalugu VI klassile,
Koolibri, 1995, hind: 8,00 eurot
Mari-Ann Remmel, Päritud paigad,
Rae Vallavalitsus, 2011, hind: 20,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 6225 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!